Multiprotocol Modules

Rezultatai: 1 624
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Serija Dažnis Išvesties Galia Interface Type Maitinimo Įtampa - Min. Maksimali Maitinimo Įtampa Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Antenos jungties tipas Matmenys Protokolas – „Bluetooth“, BLE – 802.15.1 Protokolas – korinis, NBIoT, LTE Protokolas – GPS, GLONASS Protokolas – Sub GHz Protokolas – „WiFi“ – 802.11 Protokolas – ANT, „Thread“, „Zigbee“ – 802.15.4 Kvalifikacija Pakavimas
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona IF573, MIMO, Trace Pin, Cut Tape 488Prieinamumas
29,71 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Sona IF573 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz UART 3.13 V 3.47 V - 40 C + 85 C MHF4 Bluetooth Core 6.0, Bluetooth LE WiFi 6E, 802.11 a/b/g/n/ax Cut Tape
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona IF573, MIMO, M.2, Key E, PCIe, UART 129Prieinamumas
1 100Pagal užsakymą
37,39 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Sona IF573 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz UART 3.13 V 3.47 V - 40 C + 85 C MHF4 Bluetooth Core 6.0, Bluetooth LE WiFi 6E, 802.11 a/b/g/n/ax Tray
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona NX611, MIMO, M.2 1216, 2 x MHF4, Cut Tape 126Prieinamumas
17,21 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Sona NX611 2.4 GHz, 5 GHz UART 1.8 V 3.3 V - 40 C + 85 C MHF4 Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6 Cut Tape
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona NX611, MIMO, M.2 2230, 2 x MHF4, Tray 63Prieinamumas
21,57 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Sona NX611 2.4 GHz, 5 GHz UART 1.8 V 3.3 V - 40 C + 85 C MHF4 Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6 Tray
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona MT320, MIMO, M.2 2230, MHF4, Tray 137Prieinamumas
19,79 €
19,38 €
19,29 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
2.4 GHz, 5 GHz - 40 C + 85 C MHF4 20 mm x 14 mm Tray
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona IF513, 1216, MHF4L, Tape and Reel 729Prieinamumas
Pjaunama Juosta
14,71 €
Ritė
14,71 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000
Sona IF513 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 17 dBm SDIO, UART 3.13 V 3.5 V - 40 C + 85 C 16 mm x 12 mm x 0.43 mm Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6E, 802.11 a/b/g/n/ax Reel, Cut Tape
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona IF513, M.2, Key E, SDIO, UART 105Prieinamumas
20,56 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Sona IF513 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 17 dBm SDIO, UART 3.13 V 3.5 V - 40 C + 85 C MHF4L 30 mm x 22 mm x 3.1 mm Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6E, 802.11 a/b/g/n/ax Tray
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona IF513, Antenna Diversity, M.2, Key E, SDIO, UART 148Prieinamumas
200Pagal užsakymą
20,56 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Sona IF513 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 17 dBm SDIO, UART 3.13 V 3.5 V - 40 C + 85 C MHF4L 30 mm x 22 mm x 3.1 mm Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6E, 802.11 a/b/g/n/ax Tray
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona TI351, 1216, Chip Antenna, Cut Tape 509Prieinamumas
5,04 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Sona TI351 2.4 GHz, 5 GHz SDIO, UART 1.62 V 3.6 V - 40 C + 85 C 16 mm x 12 mm x 0.43 mm Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6, 802.11 a/b/g/n/ax Cut Tape
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona TI351, 1216, Chip Antenna, Tape and Reel 920Prieinamumas
Pjaunama Juosta
4,72 €
Ritė
4,37 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000
Sona TI351 2.4 GHz, 5 GHz SDIO, UART 1.62 V 3.6 V - 40 C + 85 C 16 mm x 12 mm x 0.43 mm Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6, 802.11 a/b/g/n/ax Reel, Cut Tape, MouseReel
Ezurio Multiprotocol Modules Module, Sona TI351, M.2, Key E, SDIO, UART 502Prieinamumas
300Tikėtina 2027-03-23
10,40 €
9,96 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Sona TI351 2.4 GHz, 5 GHz SDIO, UART - 40 C + 85 C MHF4L 30 mm x 22 mm x 3.1 mm Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6, 802.11 a/b/g/n/ax Tray
Espressif Systems Multiprotocol Modules ESP32-C6-MINI-1U is a ESP32-C6 based module, which supports Wi-Fi 6 in 2.4 GHz band. Bluetooth 5, Zigbee 3.0 and Thread. It's small-sized and pin-to-pin compatible with the ESP32-C3-MINI series module. With low power consumption, it is an ideal choic 2 619Prieinamumas
4,03 €
3,49 €
3,26 €
3,04 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
ESP32-C6 2.4 GHz
Espressif Systems Multiprotocol Modules ESP32-C6-MINI-1U is a ESP32-C6 based module, which supports Wi-Fi 6 in 2.4 GHz band. Bluetooth 5, Zigbee 3.0 and Thread. It's small-sized and pin-to-pin compatible with the ESP32-C3-MINI series module. With low power consumption, it is an ideal choic 1 077Prieinamumas
5 200Pagal užsakymą
3,94 €
3,41 €
3,17 €
2,97 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
ESP32-C6 2.4 GHz
Espressif Systems Multiprotocol Modules ESP32-C3-MINI-1 and ESP32-C3-MINI-1U are two general-purpose Wi-Fi and Bluetooth LE modules. The rich set of peripherals and a small size make the two modules an ideal choice for smart homes, industrial automation, health care, consumer electronics, 3 638Prieinamumas
7 150Pagal užsakymą
3,45 €
3,08 €
2,52 €
2,39 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
2.4 GHz 20.5 dBm I2C, SPI, UART 3 V 3.6 V - 40 C + 105 C PCB 13.2 mm x 16.6 mm x 2.4 mm Bluetooth 5.0 802.11 b/g/n
Espressif Systems Multiprotocol Modules ESP32-C6-MINI-1 is a ESP32-C6 based module, which supports Wi-Fi 6 in 2.4 GHz band, Bluetooth 5, Zigbee 3.0 and Thread. It's small-sized and pin-to-pin compatible with the ESP32-C3-MINI series module. With low power consumption, it is an ideal choice 3 030Prieinamumas
17 550Pagal užsakymą
Pjaunama Juosta
3,90 €
3,38 €
3,14 €
2,94 €
2,79 €
Ritė
2,15 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 650
2.4 GHz SPI 3 V 3.6 V - 40 C + 85 C PCB Antenna 16.6 mm x 13.2 mm x 2.4 mm Reel, Cut Tape, MouseReel
Espressif Systems Multiprotocol Modules ESP32-C6-MINI-1 is a ESP32-C6 based module, which supports Wi-Fi 6 in 2.4 GHz band, Bluetooth 5, Zigbee 3.0 and Thread. It's small-sized and pin-to-pin compatible with the ESP32-C3-MINI series module. With low power consumption, it is an ideal choice 1 608Prieinamumas
9 100Pagal užsakymą
Pjaunama Juosta
4,00 €
3,46 €
3,23 €
3,02 €
2,86 €
Ritė
2,21 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 650
160 MHz SPI 3 V 3.6 V - 40 C + 105 C PCB Antenna 16.6 mm x 13.2 mm x 2.4 mm Reel, Cut Tape
Espressif Systems Multiprotocol Modules 4 MB (Quad SPI), 32-bit RISC-V Embedded Module 2 146Prieinamumas
3 250Pagal užsakymą
4,39 €
3,80 €
3,54 €
3,31 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
ESP32 2.4 GHz PCB 25.5 mm x 18 mm x 3.2 mm Bluetooth Thread, Zigbee
Espressif Systems Multiprotocol Modules 4 MB (Quad SPI), 32-bit RISC-V Embedded Module 1 164Prieinamumas
2 600Tikėtina 2027-01-05
4,42 €
3,84 €
3,57 €
3,34 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
ESP32 2.4 GHz
u-blox Multiprotocol Modules RW612, 802.11ax+BLE+802.15.4, PCB ant., open CPU 652Prieinamumas
Pjaunama Juosta
13,16 €
12,75 €
12,74 €
12,04 €
Ritė
12,04 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 250
IRIS-W10 2.4 GHz, 5 GHz 11 dBm GPIO, I2C, SPI, UART, USB 3.17 V 3.45 V - 40 C + 85 C PCB Antenna 20.9 mm x 14.6 mm x 2.1 mm Bluetooth LE 802.11 a/b/g/n/ax 802.15.4 Reel, Cut Tape
u-blox Multiprotocol Modules IW416, 802.11abgn+BT, 1 antenna pin 1 384Prieinamumas
Pjaunama Juosta
6,82 €
6,67 €
Ritė
6,67 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 500
2.4 GHz, 5 GHz 10 dBm, 18 dBm GPIO, I2S, SDIO, UART 3 V 3.6 V - 40 C + 85 C PCB 14.3 mm x 10.4 mm x 1.8 mm Bluetooth 5.2 802.11 a/b/g/n Reel, Cut Tape
u-blox Multiprotocol Modules IW612, 802.11ax+BT+802.15.4, 2 antenna pins 415Prieinamumas
500Tikėtina 2027-02-26
Pjaunama Juosta
12,08 €
11,70 €
11,69 €
11,05 €
Ritė
11,05 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 500
MAYA-W2 18 dBm SPI - 40 C + 85 C 14.3 mm x 10.4 mm x 1.9 mm Reel, Cut Tape
u-blox Multiprotocol Modules ESP32, 802.11bgn+BT, antenna pin, u-connectXpress 692Prieinamumas
Pjaunama Juosta
6,97 €
6,75 €
Ritė
6,75 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 500
NINA-W15 2.4 GHz 8 dBm, 18 dBm GPIO, I2C, I2S, SPI, UART 3 V 3.6 V - 40 C + 85 C u.FL Bluetooth 802.11 b/g/n Reel, Cut Tape

Silicon Labs Multiprotocol Modules Wireless bluetooth SiP module, Secure Boot with Root of Trust and Secure Loader(RTSL), MVP, 78 MHz, 10 dBm 1 294Prieinamumas
9,22 €
8,17 €
7,56 €
6,86 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
xGM240S 2.4 GHz 10 dBm I2C, USART 1.8 V 3.8 V - 40 C + 105 C Built-In, RF 7 mm x 7 mm x 1.18 mm Bluetooth 5.3 802.15.4 (ANT, Thread, Zigbee) Tray
Silicon Labs Multiprotocol Modules 802.15.4 and Bluetooth Low Energy 5.4 Multiprotocol Wireless Module 177Prieinamumas
11,22 €
9,81 €
9,25 €
8,55 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
MGM260P 2.4 GHz 20 dBm ADC, GPIO, I2C, I2S, IrDA, JTAG, SPI, UART, USART 1.8 V 3.8 V - 40 C + 125 C PCB Trace 12.9 mm x 15 mm Bluetooth, BLE Thread, Zigbee - 802.15.4 Cut Tape
Seeed Studio Multiprotocol Modules Seeed Studio XIAO ESP32C3
Norint eksportuoti šį produktą iš Jungtinių Amerikos Valstijų gali prireikti papildomų dokumentų.
2 070Prieinamumas
3 350Pagal užsakymą
4,69 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
2.4 GHz I2C, SPI, UART - 40 C + 85 C 21 mm x 17.5 mm 802.11 b/g/n