Interface Moduliai

 Interface Moduliai
Interface Modules are in stock with same-day shipping at Mouser from industry leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many interface module manufacturers including Advantech, Connective Peripherals, Digi International, HMS Networks, Phoenix Contact, Samtec, Siemens, StarTech, Tripp Lite, Weidmuller & more.  
More...

Please see our large selection of interface modules below.
Rezultatai: 2 773
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Gaminys Tipas Kanalų / prievadų skaičius Didžiausias duomenų perdavimo greitis Interface Type Maitinimo Įtampa - Min. Maksimali Maitinimo Įtampa Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Serija Pakavimas
StarTech Interface Moduliai 8 Port USB to RS 232 422 485 Serial Converter w metal housin
30Tikėtina 2026-08-26
Min.: 1
Daugkart.: 1

Bulk
StarTech Interface Moduliai PCIe 2 0 x1 Dual Open SFP Gigabit Network Converter Card I
10Tikėtina 2026-08-07
Min.: 1
Daugkart.: 1

Bulk
StarTech Interface Moduliai One Port Gigabit Ethernet NIC w Intel Chip PCIe Vykdymo Laikas 3 Savaičių
Min.: 1
Daugkart.: 1

Bulk
StarTech Interface Moduliai 2-Port PCIe Gigabit Network Card
22Tikėtina 2026-08-11
Min.: 1
Daugkart.: 1

PCIe Serial Cards Network Card 2 Port 2000 Mbps RJ45 0 C + 50 C Bulk
StarTech Interface Moduliai USB C to Fiber Optic Converter - Open SFP
10Tikėtina 2026-08-28
Min.: 1
Daugkart.: 1

Bulk
StarTech Interface Moduliai 4 Port USB 2 0 over Gigabit LAN or Direct Cat5e Cat6 Ether

Bulk


Keysight Interface Moduliai GPIB user installable interface module for Bench Power Supplies
4Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Hirschmann Interface Moduliai New generation: interface converter electrical/optical for PROFIBUS-field bus networks; repeater function; for quartz glass FO; approval for Ex-zone 2 (Class 1, Div. 2)
2Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Repeaters PROFIBUS 3 Port 12 Mb/s PROFIBUS 18 V 32 V 0 C + 60 C Fieldbus Repeaters
Advantech Interface Moduliai 232/422 CONV W/LEDS
37Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Converters RS-232 to RS-422 2 Port 90 kb/s RS-232/422 12 V 12 V
Advantech Interface Moduliai ULI-211CI RS-232/422/485 to Fiber Conver
5Tikėtina 2026-07-30
Min.: 1
Daugkart.: 1

Converters RS-232/422/485 to Fiber Optic 2 Port 115.2 kb/s Fiber Optic, RS-232/422/485 10 V 48 V - 40 C + 80 C
Phoenix Contact Interface Moduliai CUC-SI-CM/RJ45-C6A
66Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Interface Modules Data Interface 1 Port 10 Gb/s RJ-45 - 40 C + 70 C DSI
HMS Networks Interface Moduliai CAN-CR220 - galvanic isolation

Repeaters CAN 2 Port 1 Mb/s CAN 9 V 32 V - 20 C + 70 C IXXAT Bulk
HMS Networks Interface Moduliai Procentec ProfiHub B5+R (replaces standard B5)
4Tikėtina 2026-08-10
Min.: 1
Daugkart.: 1

ProfiHub B5+ Bulk
HMS Networks Interface Moduliai Anybus Modbus TCP slave - EtherCAT slave
3Tikėtina 2026-09-07
Min.: 1
Daugkart.: 1

Bulk
HMS Networks Interface Moduliai Anybus PROFINET slave - EtherCAT slave
4Tikėtina 2026-08-06
Min.: 1
Daugkart.: 1

Bulk
Advantech Interface Moduliai Fiber Optic To RS-232/422/485 Converter 1Prieinamumas
4Tikėtina 2026-08-05
Min.: 1
Daugkart.: 1
Converters Fiber Optic to RS-232/422/485 3 Port 115.2 kb/s Fiber Optic, RS-232/422/485 10 V 30 V - 10 C + 70 C
Siemens Interface Moduliai SIMATIC ET 200SP, PROFI INTERFACE MODULE
10Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Interface Modules 2 Port RJ-45 19.2 V 28.8 V - 30 C + 60 C ET200SP
Schneider Electric Interface Moduliai Dual-port Ethernet MB/TCP NIM Standard
3Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
DFRobot Interface Moduliai Industrial RS485 Opto-Isolated Hub
162Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Hubs RS-485 4 Port 115.2 kb/s RS-485 9 V 30 V - 25 C + 70 C
Weidmuller Interface Moduliai RS PB-DP T SUB-D
434Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Interface Modules PROFIBUS DP 1 Port PROFIBUS DP 0 C + 55 C
Tripp Lite Interface Moduliai PS/2 TO USB CONVERTER
52Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

KVM Switch Accessories PS/2 to USB Converter 12 Mb/s + 5 C + 40 C Converter Bulk
Tripp Lite Interface Moduliai TYPEC/GIGABIT ETHRNTADT W CHRG
33Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Adapters USB Type-C, Thunderbolt 3 to Ethernet 2 Port 5 Gb/s Ethernet, Thunderbolt 3, USB Type-C 0 C + 70 C Cat5
Advantech Interface Moduliai REV 485CONV W/SD CTRL
30Tikėtina 2026-09-14
Min.: 1
Daugkart.: 1

Converters RS-232 to RS-485 2 Port 115.2 kb/s RS-232/485 12 V 12 V 0 C + 70 C
Advantech Interface Moduliai ULI-234TE Heavy IND RS-422/485 Isolated
15Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Repeaters RS-422/485 2 Port 115.2 kb/s RS-422/485 10 V 48 V - 40 C + 85 C
Advantech Interface Moduliai ULI-351D USB to RS-485 4 Wire (DB9 F) CN
22Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Converters USB to RS-485 2 Port 12 Mb/s RS-485, USB 5 V 5 V 0 C + 70 C