Interface Moduliai

 Interface Moduliai
Interface Modules are in stock with same-day shipping at Mouser from industry leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many interface module manufacturers including Advantech, Connective Peripherals, Digi International, HMS Networks, Phoenix Contact, Samtec, Siemens, StarTech, Tripp Lite, Weidmuller & more.
More...

Please see our large selection of interface modules below.
Rezultatai: 2 608
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Gaminys Tipas Prievadų skaičius Didžiausias duomenų perdavimo greitis Interface Type Maitinimo Įtampa - Min. Maksimali Maitinimo Įtampa Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Serija Pakavimas
Schneider Electric Interface Moduliai OPTION MODULE PROFINET
11Tikėtina 2026-12-07
367,80 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Communication Module VW3A36
Delta Electronics Interface Moduliai COMMUNICATION MODULE USB-485 22
Produktas prieinamas tik pirminės įrangos gamintojams / elektronikos gamybos įmonėms ir projektavimo srities verslo klientams. Produktas nesiunčiamas klientams į ES arba JK
15Pagal užsakymą
87,20 €
86,69 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Communication Converters
Tripp Lite Interface Moduliai PS/2 TO USB CONVERTER
39Pagal užsakymą
112,51 €
104,64 €
102,56 €
100,49 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
KVM Switch Accessories PS/2 to USB Converter 12 Mb/s + 5 C + 40 C Converter Bulk
Phoenix Contact Interface Moduliai GW DEVICE SERVER 1E/2DB9
8Tikėtina 2026-11-26
419,34 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Converters RS-232/422/485 to Ethernet 3 Port 100 Mb/s Ethernet, RS-232/422/485 10.8 V 30 V - 40 C + 70 C GW
Phoenix Contact Interface Moduliai GW MODBUS TCP/RTU 2E/4DB9
2Tikėtina 2026-10-30
1 096,06 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Converters Modbus RTU to Modbus TCP 6 Port 100 Mb/s Ethernet, Modbus 10.8 V 30 V - 40 C + 70 C GW
Omron Automation and Safety Interface Moduliai NX EtherNet/IP Coupler
Produktas prieinamas tik pirminės įrangos gamintojams / elektronikos gamybos įmonėms ir projektavimo srities verslo klientams. Produktas nesiunčiamas klientams į ES arba JK
5Tikėtina 2026-12-31
497,00 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
FTDI Interface Moduliai USB Mini-B Female 3.3V DB9 Interface
250Pagal užsakymą
18,77 €
18,09 €
18,08 €
17,82 €
17,60 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Converters USB 2.0 to RS-232 1 Port 12 Mb/s RS-232, USB 2.0 3.3 V 3.3 V - 40 C + 85 C Bulk

FTDI Interface Moduliai USB to RS232 Legacy Adapter DB9 Male
240Pagal užsakymą
22,43 €
21,79 €
21,78 €
21,57 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Converters USB 2.0 to RS-232 1 Port 12 Mb/s RS-232, USB 2.0 5 V 5 V - 40 C + 85 C Bulk
FTDI Interface Moduliai USB Host Module VNC2 Dev w/ Lid
100Tikėtina 2027-02-08
20,81 €
20,69 €
20,68 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Interface Modules USB Flash Drive 1 Port SPI, UART, USB 5 V 5 V - 30 C + 85 C VDRIVE Bulk
WIZnet Interface Moduliai RS232 to Ethernet protocol conversion device, Supports Modbus TCP to Modbus RTU/ASCII protocol conversion, Protected against ESD
38Pagal užsakymą
70,49 €
58,39 €
56,43 €
54,34 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Ethernet Modules RS232, Serial - 25 C + 80 C
Basler 2200002208
Basler Interface Moduliai Basler USB Interface Card,4HC,5G,8Port
8Tikėtina 2026-10-27
203,27 €
Min.: 1
Daugkart.: 1

Hilscher Interface Moduliai Communication Interface PCI Device Slave DeviceNet
1Tikėtina 2027-11-15
536,64 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
cifX Each

Hilscher Interface Moduliai Communication Interface Compact PCI Controller Master PROFIBUS-DP
1Tikėtina 2026-11-26
940,84 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
cifX Each
StarTech Interface Moduliai 3 5in Drive Bay IDE to Single CF SSD Converter Card
28Tikėtina 2026-12-18
32,24 €
28,60 €
27,26 €
26,30 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Bulk
StarTech Interface Moduliai 3 5 Dual HDD SATA Hot Swap Bay
17Tikėtina 2026-11-17
68,59 €
64,10 €
63,75 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Bulk
StarTech Interface Moduliai 1-port RS232 to Ethernet Device Server - PoE
5Tikėtina 2026-11-04
260,24 €
235,30 €
226,38 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Ethernet Adapters Serial Converter 1 Port 921.6 Kbps Serial 0 C + 60 C Bulk
StarTech Interface Moduliai Cat5 UTP VGA Multisync Video Extender
Produktas prieinamas tik pirminės įrangos gamintojams / elektronikos gamybos įmonėms ir projektavimo srities verslo klientams. Produktas nesiunčiamas klientams į ES arba JK
5Tikėtina 2026-10-30
136,57 €
124,35 €
119,84 €
117,13 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Bulk
StarTech Interface Moduliai USB 3 0 Type A to 2 5Gbps NBase T Ethernet Network Converter
7Tikėtina 2026-10-30
47,90 €
42,48 €
40,51 €
39,08 €
37,69 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Bulk
L-Com Interface Moduliai INTERFACE MODULE DB15 FEMALE
Produktas prieinamas tik pirminės įrangos gamintojams / elektronikos gamybos įmonėms ir projektavimo srities verslo klientams. Produktas nesiunčiamas klientams į ES arba JK
2Tikėtina 2026-11-06
177,61 €
168,41 €
166,57 €
165,35 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Interconnect
TechxArtisan Interface Moduliai The Openterface KVM-GO Triple-Version Bundle Toolkit includes HDMI, DP, and VGA KVM-GO devices, a quick start guide, toolkit bag, USB cables (0.5m Type-C to USB-A and 1.5m Type-C to Type-C with adapters), and a special-edition sticker.
210Tikėtina 2026-10-23
274,34 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Interface Modules HDMI, USB Bulk
TechxArtisan Interface Moduliai The Openterface KVM-GO HDMI Toolkit includes a quick-start guide, toolkit bag, and USB cables of 0.5m (black) Type-C to USB-A with Type-C adapter and 1.5m (orange) Type-C to Type-C with USB-A adapter.
417Tikėtina 2026-10-23
102,34 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Interface Modules HDMI, USB Bulk
TechxArtisan Interface Moduliai The Openterface KVM-GO VGA Toolkit includes a quick start guide, toolkit bag, and USB cables of 0.5m (black) Type-C to USB-A with Type-C adapter and 1.5m (orange) Type-C to Type-C with USB-A adapter.
145Tikėtina 2026-12-10
102,34 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Interface Modules USB Bulk
DFRobot Interface Moduliai Gravity: LTC4316 I2C Address Shifter Module for I2C Conflict Resolution
29Pagal užsakymą
5,15 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Interface Modules I2C 2.25 V 5.5 V 0 C + 70 C Bulk
Hirschmann Interface Moduliai Cordless Auto-configuration adapter 512 MB, USB-C (USB 2.0), EEC
4Pagal užsakymą
245,15 €
240,16 €
236,59 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Adapters USB Type-C to USB 2.0 2 Port USB 2.0, USB Type-C - 40 C + 70 C ACA
Littelfuse Interface Moduliai MODBUS CIO MODULE FOR USE WITH
1Pagal užsakymą
312,59 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Communication Modules Modbus RTU Modbus RTU 12 V 24 V - 20 C + 70 C CIO-MB Bulk