Video IC

Rezultatai: 374
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Tipas Kanalų skaičius Darbinė Maitinimo Įtampa Darbinė Maitinimo Srovė Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Montavimo stilius Pakuotė / Korpusas Kvalifikacija Pakavimas

Texas Instruments Video IC 10B Hi Qual Sgl-Chip Dig Video Decoder A A 595-TVP5147M1IPFPR 6 843Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Video Decoder 1.7 V to 1.9 V, 3 V to 3.6 V 135 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT HTQFP-80 Tray
Bridgetek Video IC Graphic Controller EVE IC 10 609Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Embedded Video Engine 1 Channel 3.63 V 8 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT VQFN-48 Tray
Bridgetek Video IC EVE Resistive Touch ASTC 2G 4-wire 2 945Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 600

Resistive Touch 1 Channel 3.3 V 30 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT VQFN-64 Reel, Cut Tape
Bridgetek Video IC EVE Resistive Touch ASTC 2G 4-wire 2 136Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Resistive Touch 1 Channel 3.3 V 30 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT VQFN-64 Tray
Texas Instruments Video IC 4Ch NTSC/PAL Video D ecoder A 595-TVP515 A 595-TVP5158IPNP 1 192Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000

Video Decoder 1.1 V, 1.8 V, 3.3 V 172 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT HTQFP-128 Reel, Cut Tape, MouseReel
Bridgetek Video IC EVE with 24bit RGB Capacitive touch 5 279Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Advanced Embedded Video Engine 1 Channel 1.62 V to 3.63 V 22 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT VQFN-56 Tray
Texas Instruments Video IC 3G HD/SD SDI dual ou tput cable driver w A 926-LMH0307SQE/NOPB 1 543Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000

Video Cable Driver 3.3 V - 40 C + 85 C SMD/SMT WQFN-16 Reel, Cut Tape, MouseReel
Semtech Video IC 6G UHD-SDI Multi- Rate 2:1 Reclocker 2 364Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 250

Low Power 2:1 Reclocker 4 Channel 1.8 V 90 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT QFN-32 Reel, Cut Tape, MouseReel

Renesas / Intersil Video IC Video Decoder with Diff. CVBS Inputs 12 031Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 6 000

Video Decoder 1 Channel 1.8 V, 3.3 V SMD/SMT WFQFN-32 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Video IC SMPTE 292M / 259M Se rial Digital Cable A 926-LMH0002SQE/NOPB 927Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000

Video Cable Driver 3.3 V - 40 C + 85 C SMD/SMT WQFN-16 Reel, Cut Tape, MouseReel
ROHM Semiconductor Video IC VIDEO DRVR 8-PIN 2 504Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 3 000

Video Amplifier 1 Channel 2.5 V to 3.45 V 16 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT MSOP-8 Reel, Cut Tape, MouseReel

Semtech Video IC 3G-SDI Multi-Rate Reclocker (NRND) 777Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Multi-Rate Serial Digital Reclocker 2 Channel 2.5 V, 3.3 V - 40 C + 85 C SMD/SMT QFN-32 Tray
Bridgetek Video IC EVE4 graphics controller IC with ASTC, ext. capacitive touch interfaces. 64 pin QFN. Automotive graded: AEC-Q100 Qualified with Device Temperature Grade 2: -40C to 105C. Tray 495Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Capacitive Touch 1 Channel 3.3 V 30 mA - 40 C + 105 C SMD/SMT VQFN-64 AEC-Q100 Tray
Renesas / Intersil Video IC Low Cost Full HD LCD Controller with Image Corruption Diag. 88Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

2 Channel SMD/SMT LQFP-128 Tray
Renesas / Intersil Video IC Low Cost Full HD LCD Controller w/ Image Corruption Diagnost 132Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Video Processor 2 Channel SMD/SMT LQFP-128 Tray
onsemi NCS2561SQT1G
onsemi Video IC SBN HFS - VIDEO AMP 86 657Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 3 000

Single Channel Video Driver 1 Channel 3.6 V 6 mA - 40 C + 125 C SMD/SMT SC-88-6 Reel, Cut Tape, MouseReel

Texas Instruments Video IC HD/SD SDI RECLOCKER DUAL DIFFERENTL OTPT A 926-LMH0046MHX/NOPB 63Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Reclocker 2 Channel 3.3 V 100 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT HTSSOP-20 Tube
Texas Instruments Video IC 3G HD/SD SDI reclock er with dual differ A 926-LMH0346SQE/NOPB 686Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000

Reclocker 3.3 V - 40 C + 85 C SMD/SMT WQFN-24 Reel, Cut Tape, MouseReel

Renesas / Intersil Video IC LCD VID PROCESSOR W/ B-I-D MCU OSD 717Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

SMD/SMT LQFP-128 Tray

Renesas / Intersil Video IC TW8836-LB2-CE Advanced LCD Controller w/ LVDS input & output 500Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

SMD/SMT LQFP-128 Tray
Texas Instruments Video IC Serial Digital Cable Driver A 926-LMH000 A 926-LMH0001SQ/NOPB 420Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 250

Video Cable Driver 3.3 V 38 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT WQFN-16 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Video IC 3 Gbps HD/SD SDI Low Pwr Reclocker A 926 A 926-LMH0366SQ/NOPB 297Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 250

Reclocker 2.5 V 58 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT WQFN-24 Reel, Cut Tape, MouseReel
Semtech Video IC 3G SDI Receiver - with audio 268Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Multi-Rate SDI Receiver 8 Channel 1.2 V, 1.8 V, 3.3 V 32 mA, 95 mA, 220 mA - 20 C + 85 C SMD/SMT BGA-100 Tray
Semtech Video IC 6G UHD-SDI Multi- Rate Dual-Output CD 270Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

High Speed BiCMOS IC 4 Channel 2.5 V, 3.3 V 86 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT QFN-16
Renesas / Intersil Video IC ISL782195EV1Z - EVAL de 4CH Analog Video 500Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Video Decoder 4 Channel 1.2 V, 3.3 V SMD/SMT QFN-48 Tray