Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai

Rezultatai: 498
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS Gaminys Tipas Įrankis skirtas įvertinti Darbinė Maitinimo Įtampa Pakavimas
STMicroelectronics Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Evaluation board based on VL53L9CX Time of Flight sensor
269Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 5

Evaluation Board VL53L9CX Bulk
STMicroelectronics Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Time-of-Flight expansion board based on the VL53L9CX for STM32 Nucleo
190Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 10

Expansion Board VL53L9CX Bulk
Broadcom / Avago Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai spectr. Qneo 256 900-1700
7Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Receivers 5 V Bulk

iC-Haus Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Evaluation Board iC-TW29 (for ABZ, includes SPI programmer)
40Tikėtina 2026-09-04
Min.: 1
Daugkart.: 1

Evaluation Board Encoder iC-TW29 3.1 V to 3.6 V
STMicroelectronics Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai VD55G1 S-Board: Hardware MIPI CSI-2 kit integrating sensor on embedded platforms
47Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 15

Evaluation Boards Image Sensor VD55G1 Bulk
onsemi Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai C-SERIES 3MM 35U SMA
7Tikėtina 2026-09-14
Min.: 1
Daugkart.: 1

Evaluation Boards Silicon Photomultiplier MicroFC-30035-SMT Bulk
Seeed Studio Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Grove I2C Color Sensor V2
439Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Evaluation Modules Color Sensor TCS34725FN 3.3 V, 5 V
ams OSRAM Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai NanEye_Fiber_Optic_Box_2.0
2Tikėtina 2026-10-12
Min.: 1
Daugkart.: 1

DFRobot Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Light Sensor-BH1750
57Tikėtina 2026-09-16
Min.: 1
Daugkart.: 1

Bulk
Texas Instruments Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai OPT3101EVM
3Tikėtina 2026-10-13
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 5
Evaluation Modules Image Sensor OPT3101 3.3 V, 5 V
Mikroe Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Ambient 8 Click - Liteon LTR-329ALS-01
6Tikėtina 2026-09-15
Min.: 1
Daugkart.: 1

Add-On Boards Ambient Light Sensor LTR-329ALS-01 3.3 V
Mikroe Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai IrDA 4 Click
1Tikėtina 2026-09-10
Min.: 1
Daugkart.: 1

Add-On Boards Infrared Transceiver TFBS4650 3.3 V, 5 V
Mikroe Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Compact add-on board designed for detection of visible and UV radiation for adaptive control, environmental awareness, and safety-related applications. It is based on the LTR-390UV-01 from Lite-On Semiconductor.
7Tikėtina 2026-09-15
Min.: 1
Daugkart.: 1

Add-On Board Sensor LTR-390UV-01 1.8 V, 3.3 V Bulk
DFRobot Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Pixy 2 CMUcam5 Image Sensor (Robot Vision)
5Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Evaluation Modules Image Sensor MT9M114
DFRobot Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai The factory is currently not accepting orders for this product.
176Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Evaluation Modules UV Sensor VEML6075 3.3 V to 5 V
Adafruit Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Adafruit Infrared IR Remote Receiver - STEMMA JST PH 2mm
39Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Breakout Boards Infrared Receiver 3 V to 5 V Bulk
Lattice Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Himax HM01B0 UPduino Shield
4Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Development Kits Image Sensor HM01B0 Bulk
SparkFun Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai The SparkFun Qwiic Mini Human Presence and Motion Sensor is built around the STHS34PF80 Low-power high-sensitivity infrared (IR) sensor for presence and motion detection from STMicroelectronics. This sensor features an infrared motion and presence d
81Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Breakout Boards Infrared Sensor STHS34PF80 3.3 V
SparkFun Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai SparkFun Spectr Sens Breakout AS7263 NIR
241Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Breakout Boards Optical Sensor 2.7 V to 3.6 V
SparkFun Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai This SparkFun Qwiic Mini Spectral UV Sensor features the AS7331 UV sensor from ams OSRAM©. It measures UV radiation on three channels: UVA (320-400nm) UVB (280-320nm) and UVC (200-280nm) with high sensitivity and accuracy. The three channels o
94Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Breakout Boards UV Light Sensor AS7331 2.7 V to 3.6 V
LightWare LiDAR Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai USB Generic Break Out Board SF000
2Tikėtina 2026-09-14
Min.: 1
Daugkart.: 1

Breakout Boards Distance Sensor SF000 Bulk
SparkFun Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai SparkFun Spectral Sensor - AS7343 (Qwiic)
72Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Ne
SparkFun Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai SparkFun Spectral Sens Breakout AS7262
9Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Breakout Boards Visible Light Sensor 2.7 V to 3.6 V
SparkFun Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai The SparkFun Proximity Sensor Breakout is a simple high-performance IR presence and ambient light sensor built around the VCNL4040 from Vishay. If you have ever used an automatic paper towel dispenser or a touchless soap dispenser you have likely i
Ne
Breakout Boards Proximity Sensor VCNL4040 3.3 V
SparkFun Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Looking for an option to sense ambient light? The VEML6030 Qwiic board is a great starter option. The VEML6030 is a high accuracy ambient light sensor with 16-bit resolution. Even more impressive is that it can detect light similar to the human eye r
Ne
Evaluation Boards Ambient Light Sensor VEML6030