Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės

Rezultatai: 339
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS Gaminys Tipas Įrankis skirtas įvertinti Darbinė Maitinimo Įtampa Pakavimas
Infineon Technologies Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės POSITION SENS ATV 7Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Evaluation Boards Hall-Effect Sensor TLE4964-3M 3 V to 32 V Bulk
Infineon Technologies Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės POSITION SENS ATV 6Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Evaluation Boards Magnetic Sensor TLE4966 Bulk
Infineon Technologies Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės POSITION SENS ATV 4Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Evaluation Kits Angle Sensor TLE5009A16D Bulk
Infineon Technologies Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės POSITION SENS ATV 5Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Evaluation Kits Angle Sensor TLE5014 Bulk
Infineon Technologies Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės POSITION SENS ATV 4Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Evaluation Kits Angle Sensor TLE5x09A16 Bulk
Monolithic Power Systems (MPS) Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Evaluation Board for MA102 1Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Test Boards Magnetic Position Sensor MA102
Monolithic Power Systems (MPS) Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės MA710 Evaluation Board 8Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Test Boards Magnetic Position Sensor MA710
Monolithic Power Systems (MPS) Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės MA730 Evaluation Board 15Prieinamumas
8Tikėtina 2026-09-01
Min.: 1
Daugkart.: 1
Test Boards Magnetic Position Sensor MA730
Monolithic Power Systems (MPS) Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Test board for MA736 7Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Evaluation Boards Magnetic Position Sensor MA736 3.3 V Bulk
Monolithic Power Systems (MPS) Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Evaluation board for MA780 4Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Test Boards Magnetic Position Sensor MA780
Monolithic Power Systems (MPS) Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Evaluation board for MA782 23Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Test Boards Magnetic Position Sensor MA782
Monolithic Power Systems (MPS) Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Evaluation board for MAQ430 2Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Evaluation Boards Magnetic Position Sensor MAQ430 Bulk
Monolithic Power Systems (MPS) Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės 5Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Test Board 3D Magnetic Sensor TBMV300 3 V to 3.6 V Bulk


Texas Instruments Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės HALL SENSOR EVM BOAR D DRV50XX 25Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 5
Ne
Evaluation Modules Hall-Effect Sensor DRV5011, DRV5013, DRV5023, DRV5032, DRV5033, DRV5053, DRV5055-Q1 1.65 V to 5.5 V

STMicroelectronics Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės FRDMSTBI-NMH1000 shield board 4Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Ne
Evaluation Boards Magnetic Field Sensor NMH1000 1.2 V
Melexis EVB90382LLW-BAA-000_rev1.1A
Melexis Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Evaluation board for 90382, QFN, Mid-Field variant 5Prieinamumas
9Tikėtina 2026-09-07
Min.: 1
Daugkart.: 1
Evaluation Board Magnetic Sensor MLX90382
Melexis EVB90382LLW-BAA-600_rev1.1A
Melexis Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Evaluation board for 90382, QFN, dBz - Stray-Field Immune variant 3Prieinamumas
3Tikėtina 2026-09-07
Min.: 1
Daugkart.: 1
Evaluation Board Magnetic Sensor MLX90382
Melexis EVB90394_BK_000
Melexis Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Breakout board with MLX90394LRD-AAA-000, 0x10/0x11 I2C address, without precision headers 6Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Bulk
Melexis EVB90394_BK_001
Melexis Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Breakout board with MLX90394RLD-AAA-001, 0x60/0x61 I2C address, without precision headers 4Prieinamumas
4Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Bulk
Adafruit 5579
Adafruit Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Adafruit Triple-axis Magnetometer - MMC5603 - STEMMA QT / Qwiic 121Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Mikroe MIKROE-5387
Mikroe Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės Angle 10 Click 4Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

SparkFun Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės The SparkFun TMAG5273 Qwiic Linear 3D Hall-Effect Sensor is a low-power high-precision magnetic field sensor that can detect a magnetic field's presence strength and direction in three dimensions. This board is perfect for applications involving m 92Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Breakout Boards Hall-Effect Sensor TMAG5273 3.3 V
SparkFun Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės The SparkFun TMAG5273 Qwiic Mini Linear 3D Hall-Effect Sensor is a low-power high-precision magnetic field sensor that can detect a magnetic field's presence strength and direction in three dimensions. This board is perfect for applications involv 62Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Breakout Boards Hall-Effect Sensor TMAG5273 3.3 V
Monolithic Power Systems (MPS) Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės NRFND: For new design, recommend TBMA800-Q-LT-01A 1Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Test Boards Magnetic Position Sensor MA800
Infineon Technologies Magnetinių jutiklių kūrimo priemonės AS5145B Motorboard 1Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Evaluation Kits Magnetic Position Sensor AS5145B 3.3 V, 5 V Bulk