Garso moduliai

Rezultatai: 79
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Gaminys Interface Type Darbinė Maitinimo Įtampa Išvesties Galia
Renesas / Dialog Garso moduliai DECT module in the 1.9GHz Band 989Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1


Neutrik Garso moduliai AES72 Type 4E stagebox, 4 in/out, removeable rubber cover 4Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Extension Modules RJ45 48 VDC
Lantronix Garso moduliai WCD9340 audio codec module 845/610 uSOM

Lantronix Garso moduliai Open-Q WCD9385 Audio Codec Module 5Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Sonocotta Garso moduliai ESP32-based streaming audio player with Wi-Fi and Bluetooth support 28Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Fortebit Garso moduliai Voice recognition module for any host with an UART interface at 3.3V - 5.0V 6Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Microphone Amplifiers UART 3.3 V to 5 V
Sonocotta Garso moduliai ESP32-based streaming audio player with Wi-Fi and Bluetooth support 19Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

M5Stack Garso moduliai Echo Pyramid Smart Speaker Base w/o M5Atom 25Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Amplifiers I2C 5 V
M5Stack Garso moduliai ATOM EchoS3R Smart Speaker Dev Kit 44Prieinamumas
80Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Extension Modules 5 VDC
Tempo Semiconductor Garso moduliai CP2615 + TSCS25xx USB-C Port to 4-pad or 6 pad Module (no I2C passthru) 7Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

M5Stack Garso moduliai Atomic Echo Base w/ Microphone and Speaker 126Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Amplifiers 3.3 V
M5Stack Garso moduliai M5Stack Audio Module (STM32G030) 21Prieinamumas
20Tikėtina 2026-09-23
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Extension Modules 3.3 V
M5Stack Garso moduliai Midi Unit w/ DIN Connector (SAM2695) 22Prieinamumas
20Tikėtina 2026-09-23
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Extension Modules UART
M5Stack Garso moduliai ASR Unit w/ Offline Voice module (CI-03T) 89Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Extension Modules UART
M5Stack Garso moduliai Audio Player unit (N9301) 93Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Players UART
DFRobot Garso moduliai HIFI Digital Bluetooth Amplifier-100W*2
15Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Amplifiers Bluetooth 5 V to 27 V 100 W
Neutrik Garso moduliai Adapter - Line Level to Dante - 2 in - PoE or PoE injector required - MK 2 5Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Adapters
Neutrik Garso moduliai Adapter - Line Level to Dante - 2 in / 2 out PoE or PoE injector req- MK 2 14Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Adapters
DFRobot Garso moduliai Voice Prompt Module with Integrated MP3 Player and Speaker 71Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

MP3 Players UART, USB 5 VDC 1 W
M5Stack Garso moduliai ATOMIC Speaker Base(NS4168) 22Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Players I2S
M5Stack Garso moduliai Synth Unit is an audio module designed specifically for MIDI sound systems 26Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Players UART 5 V 1 W
DFRobot Garso moduliai BassTrebleBluetoothAmplifier-50W*2
15Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Amplifiers Bluetooth 9 V to 24 V 50 W
PUI Audio Garso moduliai TI TPA3110D2 Class D Amp 9.5V 20DC 6W 107Prieinamumas
455Tikėtina 2026-09-01
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio Amplifiers 20 V 15 W
Digilent Garso moduliai Analog Discovery Audio Adapter+ Product Kit 11Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Adapters
M5Stack Garso moduliai Atomic Audio 3.5 Base 5Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Audio CODECs I2S