FPGA - Field Programmable Gate Array

Rezultatai: 4 243
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Serija Loginių elementų skaičius Adaptyvieji logikos moduliai – ALM Įterptinė atmintis Įvesties/išvesties įrenginių skaičius Maitinimo Įtampa - Min. Maksimali Maitinimo Įtampa Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Duomenų perdavimo sparta Siųstuvų-imtuvų skaičius Montavimo stilius Pakuotė / Korpusas Kvalifikacija Pakavimas
Lattice FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice Certus -NX General Purpose FPGA on Nexus platform (28nm FD-SOI) 294Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

LFD2NX-40 39000 LE 1.48 Mbit 81 I/O 1 V 1 V - 40 C + 100 C 1.5 Gb/s SMD/SMT csfBGA-121 Tray
Lattice FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice Certus -NX General Purpose FPGA on Nexus platform (28nm FD-SOI) 125Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

17000 LE 432 kbit 77 I/O 950 uV 1.05 V - 40 C + 100 C 1.5 Gb/s SMD/SMT caBGA-196 Tray
Altera FPGA - Field Programmable Gate Array 234Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Cyclone II EP2C8 8256 LE 516 ALM 162 kbit 85 I/O 1.15 V 1.25 V - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-144 Tray

Microchip Technology FPGA - Field Programmable Gate Array MX FPGA, 6K System Gates 184Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

A40MX04 547 LE 0 bit 34 I/O 4.5 V 5.5 V - 40 C + 85 C SMD/SMT PLCC-44 Tube
Altera FPGA - Field Programmable Gate Array 72Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Cyclone III EP3C40 39600 LE 2475 ALM 1.11 Mbit 195 I/O 1.15 V 1.25 V - 40 C + 100 C SMD/SMT FBGA-324 Tray
Altera FPGA - Field Programmable Gate Array 302Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Cyclone II EP2C15 14448 LE 903 ALM 234 kbit 152 I/O 1.15 V 1.25 V - 40 C + 85 C SMD/SMT FBGA-256 Tray
Microchip Technology FPGA - Field Programmable Gate Array IGLOO2 Low Density FPGA, 146KLEs 41Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

M2GL150 146124 LE 4.88 Mbit 574 I/O 1.14 V 1.26 V - 40 C + 100 C 667 Mb/s 16 Transceiver SMD/SMT BGA-1152 Tray
AMD / Xilinx FPGA - Field Programmable Gate Array XC7A100T-1CS324I 84Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
XC7A100T 101440 LE 15850 ALM 4.75 Mbit 210 I/O 950 mV 1.05 V - 40 C + 100 C SMD/SMT CSBGA-324
Altera FPGA - Field Programmable Gate Array 430Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Cyclone II EP2C8 8256 LE 516 ALM 162 kbit 182 I/O 1.15 V 1.25 V - 40 C + 85 C SMD/SMT FBGA-256 Tray
AMD / Xilinx FPGA - Field Programmable Gate Array XC4VFX12-10SFG363I - Pb-free 63Prieinamumas
91Tikėtina 2026-10-09
Min.: 1
Daugkart.: 1

XC4VFX12 12312 LE 5472 ALM 648 kbit 240 I/O 1.2 V 1.2 V - 40 C + 100 C SMD/SMT FBGA-363
AMD / Xilinx FPGA - Field Programmable Gate Array BOM fix Disconnect standard BOM change MH to Yes 25Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
XC4VFX60 56880 LE 25280 ALM 4.08 Mbit 576 I/O 1.14 V 1.26 V - 40 C + 100 C 6.5 Gb/s 16 Transceiver SMD/SMT FBGA-1152
Microchip Technology FPGA - Field Programmable Gate Array IGLOO FPGA, 7KLEs 151Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

AGL600V2 7000 LE 108 kbit 97 I/O 1.14 V 1.575 V - 40 C + 100 C SMD/SMT FBGA-144 Tray
Microchip Technology FPGA - Field Programmable Gate Array PolarFire Mid-Range FPGA, 300KLEs 28Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

MPF300T 300000 LE 20.6 Mbit 512 I/O 970 mV 1.08 V - 40 C + 100 C 12.5 Gb/s 16 Transceiver SMD/SMT BGA-784 Tray
Lattice FPGA - Field Programmable Gate Array AECQ Interface MIPI D-Phy Bridge 1 606Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

LIA-MD6000 5936 LE 1484 ALM 180 kbit 37 I/O 1.14 V 1.26 V - 40 C + 125 C 6 Gb/s SMD/SMT CTFBGA-80 AEC-Q100 Tray
Altera FPGA - Field Programmable Gate Array 319Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Cyclone II EP2C20 18752 LE 1172 ALM 234 kbit 152 I/O 1.15 V 1.25 V - 40 C + 85 C SMD/SMT FBGA-256 Tray
Lattice FPGA - Field Programmable Gate Array iCE40 Ultra FPGA 3520 Logic Cells 10 103Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 500
: 2 000

ICE5LP 3520 LE 1760 ALM 80 kbit 39 I/O 1.14 V 1.26 V - 40 C + 100 C SMD/SMT QFN-48 Reel, Cut Tape, MouseReel
AMD / Xilinx FPGA - Field Programmable Gate Array XC7K325T-2FFG676I 42Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

XC7K325T 326080 LE 50950 ALM 15.64 Mbit 400 I/O 970 mV 1.03 V - 40 C + 100 C 12.5 Gb/s 8 Transceiver SMD/SMT FCBGA-676
AMD / Xilinx FPGA - Field Programmable Gate Array XC6SLX25-2FT256I 230Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
XC6SLX25 24051 LE 3758 ALM 936 kbit 186 I/O 1.14 V 1.26 V - 40 C + 100 C SMD/SMT FBGA-256
Lattice FPGA - Field Programmable Gate Array FPGA iCE40-UltraLite 1.2V CBGA PKG 7 595Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 4 000

iCE40UL 1248 LE 624 ALM 56 kbit 26 I/O 1.14 V 1.26 V - 40 C + 100 C SMD/SMT UCBGA-36 Reel, Cut Tape, MouseReel
AMD / Xilinx FPGA - Field Programmable Gate Array XC6SLX16-L1CPG196I 1 239Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

XC6SLX16 14579 LE 2278 ALM 576 kbit 106 I/O 1.14 V 1.26 V - 40 C + 100 C SMD/SMT FBGA-196
AMD / Xilinx FPGA - Field Programmable Gate Array XC7A100T-L1FTG256I 104Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

XC7A100T 101440 LE 15850 ALM 4.75 Mbit 170 I/O 950 mV 1.05 V - 40 C + 100 C SMD/SMT FBGA-256
Microchip Technology FPGA - Field Programmable Gate Array ProASICPlus FPGA, 150K System Gates 198Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

APA150 2000 LE 36 kbit 66 I/O 2.3 V 2.7 V - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-100 Tray
Lattice FPGA - Field Programmable Gate Array Crosslink Interface MIPI D-Phy Bridge 3 286Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

LIA-MD6000 5936 LE 1484 ALM 180 kbit 29 I/O 1.14 V 1.26 V - 40 C + 100 C 6 Gb/s SMD/SMT UCFBGA-64 Tray
Altera FPGA - Field Programmable Gate Array 218Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

EP4CE15 Cyclone IV E 15408 LE 504 kbit 343 I/O 1 V 1 V - 40 C + 85 C SMD/SMT FBGA-484 Tray
Altera FPGA - Field Programmable Gate Array Arria 10 GX 270 FPGA 20Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Arria 10 GX 270 270000 LE 101620 ALM 14.65 Mbit 384 I/O 870 mV 980 mV - 40 C + 100 C 17.4 Gb/s 24 Transceiver SMD/SMT FBGA-1152 Tray