Interface - Specializuota

Rezultatai: 203
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Tipas Palaikomas protokolas Maksimali Maitinimo Įtampa Maitinimo Įtampa - Min. Darbinė Maitinimo Srovė Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Montavimo stilius Pakuotė / Korpusas ESD apsauga Kvalifikacija

Texas Instruments Interface - Specializuota AC Two Ch Squib Driv er 1 054Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 000

Squib Driver 35 V 10 V - 40 C + 125 C SMD/SMT HTSSOP-48 AEC-Q100
NXP Semiconductors Interface - Specializuota NTAG 5 link 2 843Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 4 000

5.5 V 1.62 V 138 uA - 40 C + 105 C SMD/SMT XQFN-16
NXP Semiconductors Interface - Specializuota NTAG 5 link with AES 3 203Prieinamumas
4 000Tikėtina 2026-08-31
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 4 000

5.5 V 1.62 V 138 uA - 40 C + 105 C SMD/SMT XQFN-16
NXP Semiconductors Interface - Specializuota NTAG 5 link with AES 2 396Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

5.5 V 1.62 V 138 uA - 40 C + 105 C SMD/SMT TSSOP-16
NXP Semiconductors Interface - Specializuota 8-bit SPI GPI 18 V Tolerant with Maskable Interrupt and AEC-Q100 Compliant in TSSOP16 package 2 661Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

5.5 V 4.5 V 1 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT TSSOP-16 AEC-Q100
NXP Semiconductors Interface - Specializuota FlexRay active star coupler (4 branches) 1 203Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000

FlexRay Active Star Coupler 5.25 V 4.75 V - 40 C + 125 C SMD/SMT HVQFN-44

NXP Semiconductors Interface - Specializuota Isolated network high speed transceiver. 1 301Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Transform Physical Layer 7 V 4.5 V 40 mA - 40 C + 125 C SMD/SMT SOIC-16 ESD Protection
NXP Semiconductors Interface - Specializuota Switch Detect interface, 33 channel, Mono, 48 LQFP 782Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 000

Switch Detection Interface SPI 36 V 3 V 12 mA - 40 C + 125 C SMD/SMT LQFP-48
Analog Devices Interface - Specializuota isoSPI Iso Communications Int 6 194Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 5 468
: 2 500

isoSPI 5.5 V 2.7 V 7 mA - 40 C + 125 C SMD/SMT QFN-16
Analog Devices Interface - Specializuota isoSPI Iso Communications Int 3 156Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 3 156
: 2 500

isoSPI 5.5 V 2.7 V 7 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT MSOP-16
Analog Devices / Maxim Integrated Interface - Specializuota Dual Addressable Switch Plus 1Kb Memory 3 460Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 3 610

Addressable Switch - 40 C + 85 C SMD/SMT TSOC-6
Analog Devices / Maxim Integrated Interface - Specializuota High speed Octal Industrial Digital Inpu 9 614Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 9 257

Octal Digital Input with Parallel Output 65 V 7 V 600 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT TQFN-32
MaxLinear SP339EER1-L
MaxLinear Interface - Specializuota Multiprotocol, Ext Temp, Transceiver 7 166Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Multiprotocol Transceiver RS-232, RS-422, RS-485, V.28, V.24 5.25 V 3.135 V 2 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT QFN-40 +/-15 kV
STMicroelectronics Interface - Specializuota ESD protection and signal booster for HDMI Source control stage interface 6 272Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 3 000

- 40 C + 85 C SMD/SMT QFN-EP-18
STMicroelectronics Interface - Specializuota ESD protection and signal booster for HDMI source control stage interface 10 000Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 5 000

HDMI, I2C 5.3 V 4.9 V 700 uA - 40 C + 85 C SMD/SMT WLCSP-12
Texas Instruments Interface - Specializuota HART FOUNDATION Fi e ldbus and PROFIBUS A 595-DAC8742HPBS 818Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000

Precision 5.5 V 2.7 V - 55 C + 125 C SMD/SMT TQFP-32
Texas Instruments Interface - Specializuota Quad Port Controller 56-WQFN -40 to 85 A A 595-FPC402RHUR 374Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 250

Quad Port Controller Aggregators 3.3 V 1.8 V - 40 C + 85 C SMD/SMT WQFN-56

Texas Instruments Interface - Specializuota Auto MIPI DSI Bridge TO eDP A 595-SN65DS A 595-SN65DSI86IPAPRQ1 273Prieinamumas
640Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

- 40 C + 85 C SMD/SMT HTQFP-64 AEC-Q100

Texas Instruments Interface - Specializuota Auto MIPI DSI Bridge TO eDP A 595-SN65DS A 595-SN65DSI86IPAPQ1 949Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000

- 40 C + 85 C SMD/SMT HTQFP-64 AEC-Q100
Texas Instruments Interface - Specializuota Autom 24-Input Multi pleSwitchDetect 1 274Prieinamumas
4 000Tikėtina 2026-12-31
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 000

Multiple Switch Detection Interface 35 V 4.5 V 5.6 mA - 40 C + 125 C SMD/SMT HTSSOP-38 AEC-Q100
Texas Instruments Interface - Specializuota Automotive 35-V mult i-switch detection 3 088Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 000

Multiple Switch Detection Interface 35 V 4.5 V 5.6 mA - 40 C + 125 C SMD/SMT HTSSOP-38 AEC-Q100
Texas Instruments Interface - Specializuota HDMI Rcvr Port Prot & Interface Device 6 362Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 000

HDMI Receiver Port Protection - 40 C + 85 C SMD/SMT TSSOP-38
Texas Instruments Interface - Specializuota HDMI Companion Chip 2 449Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 3 000

HDMI Interface 5.5 V 1.1 V 125 uA - 40 C + 85 C SMD/SMT DSBGA-15
MaxLinear Interface - Specializuota 4 Tx/Rx Programmable RS232/485/422 Serial 902Prieinamumas
2 450Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

Multiprotocol Transceiver RS-232, RS-422, RS-485, V.28, V.24 5.25 V 3.135 V 2 mA, 6.5 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TSSOP-28 +/-15 kV
MaxLinear Interface - Specializuota 4 Tx/Rx Programmable RS232/485/422 Serial 2 564Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

Multiprotocol Transceiver RS-232, RS-422, RS-485, V.28, V.24 5.25 V 3.135 V 2 mA, 6.5 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TSSOP-28 +/-15 kV