I/O Controller Interface IC

Rezultatai: 144
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Montavimo stilius Pakuotė / Korpusas Serija Gaminys Interface Type Įvesties/išvesties įrenginių skaičius Maksimali Maitinimo Įtampa Maitinimo Įtampa - Min. Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Kvalifikacija Pakavimas
Western Design Center (WDC) I/O Controller Interface IC Peripheral Interface Adapter 2 180Prieinamumas
9,00 €
6,97 €
6,46 €
5,91 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Through Hole PDIP-40 5 V 1.8 V - 40 C + 85 C Tube
Silicon Labs I/O Controller Interface IC USB to UART Bridge QFN28 1 995Prieinamumas
3 000Tikėtina 2026-12-25
Pjaunama Juosta
10,29 €
9,95 €
7,50 €
6,89 €
Ritė
6,31 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500
SMD/SMT MLP-28 CP2103 3.6 V 3.6 V - 55 C + 125 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Silicon Labs I/O Controller Interface IC USB to UART Bridge QFN24 19 413Prieinamumas
Pjaunama Juosta
4,40 €
3,38 €
3,11 €
2,83 €
Ritė
2,41 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500
SMD/SMT QFN-24 CP2104 USB to UART Bridges UART 4 I/O 3.6 V 3 V - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel

Silicon Labs I/O Controller Interface IC USB to Quad UART Bridge QFN64 9 292Prieinamumas
32 500Tikėtina 2027-01-15
Pjaunama Juosta
11,25 €
8,81 €
8,20 €
7,53 €
Ritė
6,49 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500
SMD/SMT QFN-64 CP2108 Reel, Cut Tape, MouseReel
Microchip Technology I/O Controller Interface IC eSPI to LPC Bridge 3 517Prieinamumas
3,25 €
2,72 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT VQFN-40 Computing I/O Controllers eSPI 1.8 V, 3.3 V 1.8 V, 3.3 V - 40 C + 85 C Tray
Microchip Technology I/O Controller Interface IC Embedded controller 480 KB Total SRAM; i-temp support 358Prieinamumas
6,18 €
5,16 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT WFBGA-144 MEC170x I/O Controllers Serial 123 I/O 3.465 V 1.71 V - 40 C + 85 C Tray
Microchip Technology I/O Controller Interface IC Super I/O Controller- Pb Free 201Prieinamumas
8,48 €
7,10 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT QFP-100 Floppy Disc Controllers 13 I/O 0 C + 70 C Tray
Analog Devices / Maxim Integrated I/O Controller Interface IC Single-Channel 1-Wire Master
67 396Prieinamumas
Pjaunama Juosta
3,17 €
2,37 €
2,17 €
1,94 €
1,84 €
Ritė
1,56 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 54 076
: 2 500
SMD/SMT SO-8 DS2482S Serial to 1-Wire Bridges Serial, I2C, 1-Wire - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Analog Devices / Maxim Integrated I/O Controller Interface IC Eight-Channel 1-Wire Master
1 594Prieinamumas
14,41 €
11,43 €
10,23 €
9,86 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 1 275
SMD/SMT SO-16 DS2482S Serial to 1-Wire Bridges Serial, I2C, 1-Wire 5.5 V 2.9 V - 40 C + 85 C Tube
Analog Devices / Maxim Integrated I/O Controller Interface IC Single-Channel 1-Wire Master with Adjust
1 317Prieinamumas
Pjaunama Juosta
1,16 €
1,14 €
1,13 €
1,13 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 1 053
SMD/SMT TDFN-8 DS2483Q Reel, Cut Tape, MouseReel

Microchip Technology I/O Controller Interface IC Adv notebook IO for LPC designs 3 pts 114Prieinamumas
3,86 €
3,24 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT QFN-64 Tray
STMicroelectronics I/O Controller Interface IC 8-Line Protected Digital Serial XFER 1 361Prieinamumas
4,82 €
3,67 €
3,39 €
3,07 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT HTSSOP-38 SCLT3-8BT8 I/O Module Controller-Input Terminations SPI, Serial 8 I/O 35 V 9 V - 25 C + 85 C Tube
Silicon Labs I/O Controller Interface IC USB to UART Bridge QFN24 1 996Prieinamumas
3 822Tikėtina 2027-01-15
4,52 €
3,44 €
3,17 €
2,87 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT QFN-24 CP2104 3.3 V 3.3 V - 40 C + 85 C Tube
Silicon Labs I/O Controller Interface IC USB to Dual UART Bridge QFN24 4 803Prieinamumas
9 555Tikėtina 2027-01-15
4,29 €
3,27 €
3,01 €
2,73 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT QFN-24 CP2105 3.3 V 3.3 V - 40 C + 85 C Tube

Silicon Labs I/O Controller Interface IC HID USB to UART bridge 1 644Prieinamumas
2 500Tikėtina 2027-05-28
Pjaunama Juosta
4,39 €
3,33 €
3,05 €
2,68 €
Ritė
2,32 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500
SMD/SMT QFN-24 CP2110 HID USB to UART Bridges UART 10 I/O 3.6 V 3 V - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Silicon Labs I/O Controller Interface IC HID USB to UART Bridge QFN28 642Prieinamumas
4,40 €
3,35 €
3,09 €
2,80 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT QFN-28 CP2110 3.6 V 3 V - 40 C + 85 C Tube

NXP Semiconductors I/O Controller Interface IC PCA9641PW 6 344Prieinamumas
Pjaunama Juosta
2,94 €
2,26 €
2,09 €
1,90 €
Ritė
1,68 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500
SMD/SMT TSSOP-16 PCA9641 I/O Controllers I2C 3.6 V 2.3 V - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Microchip Technology I/O Controller Interface IC IrDA protocol handlr 96Prieinamumas
4,88 €
4,07 €
3,71 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Through Hole PDIP-18 Infrared Communications Controllers UART 5.5 V 5.5 V - 40 C + 85 C Tube
Microchip Technology I/O Controller Interface IC Embedded controller 480 KB Total SRAM 46Prieinamumas
6,36 €
5,33 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT WFBGA-169 I/O Controllers I2C, SPI 148 I/O 3.465 V 1.71 V 0 C + 70 C Tray
Microchip Technology I/O Controller Interface IC Embedded Controller 416 KB Total SRAM with EEPROM 84Prieinamumas
6,58 €
5,53 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMD/SMT WFBGA-176 Keyboard and Embedded Controllers SPI 123 I/O 1.8 V, 3.3 V 1.8 V, 3.3 V - 40 C + 85 C Tray
Analog Devices / Maxim Integrated I/O Controller Interface IC Eight-Channel 1-Wire Master
1 042Prieinamumas
Pjaunama Juosta
14,41 €
11,43 €
10,68 €
9,86 €
9,47 €
9,47 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 833
SMD/SMT SO-16 DS2482S Serial to 1-Wire Bridges Serial, I2C, 1-Wire - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel

Analog Devices / Maxim Integrated I/O Controller Interface IC Single-Channel 1-Wire Master with Adjust
2 589Prieinamumas
Pjaunama Juosta
2,41 €
1,79 €
1,64 €
1,47 €
1,39 €
1,39 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 2 071
SMD/SMT SOT-23-6 DS2483R - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel

Analog Devices / Maxim Integrated I/O Controller Interface IC SINGLE-CHN 1-W DR W/ LVL SHFT TDFN
8 597Prieinamumas
Pjaunama Juosta
2,64 €
1,97 €
1,80 €
1,62 €
1,53 €
Ritė
1,29 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 6 877
: 2 500
SMD/SMT TDFN-8 DS2484Q Reel, Cut Tape, MouseReel

Analog Devices / Maxim Integrated I/O Controller Interface IC Advanced 1-Wire Master with Memory
3 611Prieinamumas
Pjaunama Juosta
3,53 €
2,66 €
2,44 €
2,20 €
Ritė
1,91 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 2 896
: 2 500
SMD/SMT TDFN-6 Reel, Cut Tape, MouseReel
Analog Devices / Maxim Integrated I/O Controller Interface IC 1-Wire -to-I2C Master Bridge
1 058Prieinamumas
Pjaunama Juosta
6,87 €
5,31 €
4,93 €
4,50 €
4,27 €
4,27 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 846
SMD/SMT TQFN-EP-16 DS28E17Q Reel, Cut Tape, MouseReel