Jutiklių Kūrimo Įrankiai

Rezultatai: 3 562
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS Gaminio tipas Gaminys Tipas Įrankis skirtas įvertinti
Adafruit Liečiamųjų jutiklių kūrimo priemonės Resistive Touch to USB Mouse Control 459Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Touch Sensor Development Tools Breakout Boards Resistive Touch Sensor AR1100

Adafruit Temperatūros Jutiklių Kūrimo Įrankiai Adafruit EMC2101 I2C PC Fan Controller and Temperature Sensor - STEMMA QT / Qwiic 1 813Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Temperature Sensor Development Tools


Microchip Technology Liečiamųjų jutiklių kūrimo priemonės ATMXT640UD-DEV-PCB 4Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Touch Sensor Development Tools
Texas Instruments Daugiafunkcinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai AFE5818EVM 4Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 5
Multiple Function Sensor Development Tools Evaluation Modules Ultrasound AFE AFE5818
Broadcom / Avago Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai spectr Qmini2 NIR 3Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Optical Sensor Development Tools Evaluation Modules Spectrometer Qmini NIR
Seeed Studio Daugiafunkcinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Grove - Starter Kit for Arduino 55Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Multiple Function Sensor Development Tools Starter Kits Multiple Function Sensor
onsemi Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai C-SERIES 3MM 20U SMA 10Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Optical Sensor Development Tools Evaluation Boards Silicon Photomultiplier MicroFC-30020-SMT
Renesas Electronics Daugiafunkcinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai RL78/H1D Blood pressure monitoring kit 2Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Multiple Function Sensor Development Tools
CEVA Position Jutiklių Kūrimo Įrankiai BNO Development Kit 1Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Position Sensor Development Tools Development Kits Motion Sensor BNO085/086
ACEINNA Position Jutiklių Kūrimo Įrankiai OpenIMU330BI, ST-LINK V2 JTAG Pod, EVB, and Precision Mounting Fixture 10Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Position Sensor Development Tools Evaluation Boards IMU - Inertial Measurement Unit OpenIMU330B
SensiEDGE Daugiafunkcinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai CommonSense is compatible with the Sony Spresense
4Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Multiple Function Sensor Development Tools Add-On Boards
Monolithic Power Systems (MPS) Srovės jutiklių kūrimo priemonės Evaluation board for MCS1823GQTE-550BRN 16Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Current Sensor Development Tools Evaluation Boards Current Sensor MCS1823
ACEINNA Position Jutiklių Kūrimo Įrankiai OpenIMU335RI, ST-LINK V2 JTAG Pod, Fixture, Debug breakout board 9Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Position Sensor Development Tools
FRAMOS Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Sensor Module Adapter for FSM-IMX412, FSM-IMX477 and FSM-IMX577. Includes voltage conversion, clock generation (27MHz) and EEPROM. 21Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Optical Sensor Development Tools Adapters Image Sensor FSM-IMX412, FSM-IMX477, FSM-IMX577
Infineon Technologies Atstumo Jutiklių Kūrimo Įrankis HFG K KITS + BOARDS 14Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Distance Sensor Development Tool
STMicroelectronics Daugiafunkcinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Expansion pack for VL53L5CX 71Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 15

Multiple Function Sensor Development Tools
Infineon Technologies Daugiafunkcinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai HFG K KITS + BOARDS 37Prieinamumas
1Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
Multiple Function Sensor Development Tools Demo Board Radar Sensor BGT60LTR11AIP
Arduino Daugiafunkcinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Arduino 9 Axis Motion Shield 383Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Multiple Function Sensor Development Tools Motion Shield
Crowd Supply Temperatūros Jutiklių Kūrimo Įrankiai SenseTemp TEC 17Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Temperature Sensor Development Tools Four Channel Temperature Sensors
STMicroelectronics Greitėjimo jutiklių kūrimo įrankiai LSM6DSL adapter board for a standard DIL24 socket 75Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 10

Acceleration Sensor Development Tools Adapter Boards Accelerometer, Gyroscope Sensor LSM6DSL
Seeed Studio Daugiafunkcinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Grove - Turbidity Sensor 119Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Multiple Function Sensor Development Tools Development Kits Turbidity Sensor TSW-10, LMV358
Allegro MicroSystems Srovės jutiklių kūrimo priemonės ACS37610 6Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Current Sensor Development Tools Evaluation Boards Current Sensor ACS37610
Crowd Supply Optinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai Assembled light sensor 60Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Optical Sensor Development Tools Evaluation Modules OpticSpy AN1117
Sensirion Daugiafunkcinių Jutiklių Kūrimo Įrankiai includes SFM4100 Air-Legris (1-100688-02) sensor with connection cable (comes without SensorBridge). All other SFM4100 (e.g. for O2 or CO2) sensor versions have to be ordered separately. 16Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Multiple Function Sensor Development Tools Evaluation Kits Flow Meter SFM4100
Honeywell Slėgio Jutiklių Kūrimo Įrankiai Eval Board Long Port Silicone Gel 300mmHg 217Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

Pressure Sensor Development Tools