Buferiai ir valdikliai

 Buferiai ir valdikliai
Buffers & Line Drivers are in stock with same-day shipping at Mouser. Mouser is an authorized distributor for many leading buffer and line driver manufacturers including Microchip, Nexperia, NXP, onsemi, Texas Instruments and more.
More...

Please view our large selection of buffers and line drivers below.
Rezultatai: 4 352
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Loginė šeima Įvesties linijų skaičius Išėjimo linijų skaičius Poliariškumas Pakuotė / Korpusas Aukšto lygio išvesties srovė Žemo Lygio Išvesties Srovė Inertiška srovė Maitinimo Įtampa - Min. Maksimali Maitinimo Įtampa Darbinė Maitinimo Srovė Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Montavimo stilius Kvalifikacija Pakavimas
onsemi Buferiai ir valdikliai Non-inverting Octal Bus Buffer/Line Driver/Line Receiver, TTL Level, 3-State 999Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 250
: 1 000

VHCT 8 Input 8 Output Non-Inverting SOIC-20 - 8 mA 8 mA 1.35 mA 4.5 V 5.5 V 75 mA - 55 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape
STMicroelectronics RH-PM4424K1
STMicroelectronics Buferiai ir valdikliai Rad-Hard dual 4.5A Low-side MOSFET driver - Engineering model 7Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
HC 2 Input 2 Output Non-Inverting FLAT-16 1 mA 100 mA 1.6 mA 4.65 V 18 V 1.6 mA - 65 C + 150 C SMD/SMT Bulk
onsemi Buferiai ir valdikliai TRIPLE BUFFER 6 724Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 1 700
: 3 000

NL37W 3 Input 3 Output US-8 - 32 mA 32 mA 1 uA 1.65 V 5.5 V 100 mA - 55 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Eight-channel 2-V to 5.5-V buffers with 9 871Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 5 000

LV 8 Input 8 Output VSSOP-20 - 16 mA 16 mA 2 V 5.5 V 20 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Eight-channel 2-V t o 5.5-V buffers with 9 545Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 5 000

LV 8 Input 8 Output VSSOP-20 - 16 mA 16 mA 2 V 5.5 V 20 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
onsemi Buferiai ir valdikliai LOG DUAL 3ST BUFFER 5 181Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 660
: 3 000

NL27WZ 2 Input 2 Output Non-Inverting US-8 - 32 mA 32 mA 1 uA 1.65 V 5.5 V 100 mA - 55 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape
Broadcom / Avago Buferiai ir valdikliai Quad Diff 11 555Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

CMOS, TTL 4 Input 4 Output Non-Inverting SOIC-16 4 uA - 4 uA 4.75 V 30 V 13 A - 40 C + 125 C SMD/SMT Bulk
onsemi Buferiai ir valdikliai Octal Bus Buffer/Line Driver 704Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 1 000

VHCT 8 Input 8 Output Non-Inverting SOIC-20 - 8 mA 8 mA 1.35 mA 4.5 V 5.5 V 75 mA - 55 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Automotive eight-cha nnel 2-V to 5.5-V b 8 971Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 5 000

LV 8 Input 8 Output Inverting, Non-Inverting VSSOP-20 - 50 uA 50 uA 2 V 5.5 V 20 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai 16B Buffers/Line Dri vers ALT 595-74ACT1 ALT 595-74ACT16244DGGR 19 913Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 000

ACT 16 Input 16 Output Non-Inverting TSSOP-48 - 24 mA 24 mA 8 uA 4.5 V 5.5 V 80 uA - 40 C + 85 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel

Toshiba Buferiai ir valdikliai CMOS Logic IC Series 126 274Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

VHCT 8 Input 8 Output Non-Inverting TSSOP-20 - 8 mA 8 mA 4.5 V 5.5 V 80 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Automotive eight-ch annel 2-V to 5.5-V 9 133Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 5 000

LV 8 Input 8 Output Inverting, Non-Inverting VSSOP-20 - 50 uA 50 uA 2 V 5.5 V 20 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel

Toshiba Buferiai ir valdikliai CMOS Logic IC Series 209 435Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

VHC 8 Input 8 Output Inverting TSSOP-20 - 8 mA 8 mA 2 V 5.5 V 80 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel

onsemi Buferiai ir valdikliai 5V Level Shift Non-Inverting LSTTL 179 553Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 470
: 2 500

VHCT 6 Input 3 Output Non-Inverting SOIC-14 - 8 mA 8 mA 2 uA 2 V 5.5 V 40 uA - 55 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel

Toshiba Buferiai ir valdikliai CMOS Logic IC Series 105 319Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

VHC 8 Input 8 Output Non-Inverting TSSOP-20 - 8 mA 8 mA 2 V 5.5 V 80 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel


Toshiba Buferiai ir valdikliai X34 Pb-F VHS TSSOP 20 CMOS LOGIC 105 861Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

VHC 8 Input 8 Output Non-Inverting TSSOP-20 - 8 mA 8 mA 2 V 5.5 V - 40 C + 125 C SMD/SMT AEC-Q100 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Mil Enhance Dual Inv Buffer/Driver A 595 A 595-SN74L2G06MDCKREP 2 869Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 3 000

LVC 2 Input 2 Output Inverting SC70-6 32 mA 10 uA 1.65 V 5.5 V 10 uA - 55 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel

Toshiba Buferiai ir valdikliai BUFF/DVR TRI-ST 8BIT 20TSSOP 17 790Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

VHC 8 Input 8 Output Non-Inverting - 8 mA 8 mA 2 V 5.5 V 80 uA - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Automotive 4-ch 4.5 -V to 5.5-V buffers 1 978Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 3 000

4 Input 4 Output WQFN-14 - 8 mA 8 mA 4.5 V 5.5 V - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Hi-Sp CMOS Hex Bfr/L n Drv W/3St Otp A 5 A 595-CD74HC365M 7 051Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

HC 6 Input 6 Output Non-Inverting SOIC-Narrow-16 - 7.8 mA 7.8 mA 8 uA 2 V 6 V 8 uA - 55 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Multipoint-LVDS Quad Diff Line Driver A A 595-SN65MLVD047AD 2 494Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

4 Input 4 Output Non-Inverting SOIC-Narrow-16 - 8 mA 8 mA 20 uA 3 V 3.6 V 70 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Multipoint-LVDS Quad Diff Line Driver A A 595-SN65MLVD047APWR 1 088Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1

4 Input 4 Output Non-Inverting TSSOP-16 - 8 mA 8 mA 20 uA 3 V 3.6 V 70 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT Tube
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Tri-State Octal 3 058Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 000

ABT 8 Input 8 Output Inverting SSOP-20 - 32 mA 64 mA 24 mA 4.5 V 5.5 V 5.5 uA - 40 C + 85 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Tri-St. Octal A 595- SN74AC240DW A 595-S A 595-SN74AC240DW 5 477Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 000

AC 8 Input 8 Output Inverting SOIC-20 - 24 mA 24 mA 4 uA 2 V 6 V 40 uA - 40 C + 85 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Buferiai ir valdikliai Mil Enhance Quad Bus Buffer Gates 2 102Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
: 2 500

AHC 4 Input 4 Output Non-Inverting SOIC-14 - 8 mA 8 mA 4 uA 2 V 5.5 V 40 uA - 55 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel