Hardware Derintuvai

Rezultatai: 110
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS Serija Gaminys Įrankis skirtas įvertinti Core
Nuvoton Hardware Derintuvai Tool for NuMicro and I91500 Series and I941A00 Series 29Prieinamumas
97Tikėtina 2026-10-28
33,63 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Debuggers / Programmers NuMicro Devices ARM
Olimex Ltd. Hardware Derintuvai
16Tikėtina 2026-10-27
16,19 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
JTAG In-Circuit Debuggers / Programmers ATmega16/32/128/162/169/323 AVR
Olimex Ltd. Hardware Derintuvai PARALLEL JTAG FOR MSP430Fxxx 2Prieinamumas
15,17 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
JTAG In-Circuit Debuggers / Programmers MSP430F MCUs MSP430
Olimex Ltd. Hardware Derintuvai JTAG DONGLE FOR PROG & EMULATION 2Prieinamumas
10,10 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
JTAG In-Circuit Debuggers / Programmers ATmega16/32/128/162/169/323 AVR

Analog Devices Hardware Derintuvai UART/JTAG adapter and cable for ADI Kits
Produktas prieinamas tik pirminės įrangos gamintojams / elektronikos gamybos įmonėms ir projektavimo srities verslo klientams. Produktas nesiunčiamas klientams į ES arba JK
5Prieinamumas
68,25 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
ADALM Debuggers / Programmers
Adafruit 3571
Adafruit Hardware Derintuvai SEGGER J-Link EDU Mini - JTAG/SWD Debugger 4Prieinamumas
61Pagal užsakymą
84,92 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Ne
JTAG/SWD Debuggers / Programmers ARM7/9/11, ARM Cortex A5/A8/A9/M0/M0+/M1/M3/M4/R4 MCUs ARM7/9/11, ARM Cortex A5/A8/A9/M0/M0+/M1/M3/M4/R4
I-SYST Hardware Derintuvai Programming PCB
Produktas prieinamas tik pirminės įrangos gamintojams / elektronikos gamybos įmonėms ir projektavimo srities verslo klientams. Produktas nesiunčiamas klientams į ES arba JK
5Prieinamumas
55,90 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
JTAG Debuggers / Programmers ARM Cortex M Devices ARM Cortex M
Tinkerforge Hardware Derintuvai Debug Brick 1.2 27Prieinamumas
14,77 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Debugger Boards
Digilent Hardware Derintuvai JTAG-SMT3; baked; MSL3
936Tikėtina 2026-11-13
55,51 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Programmers Xilinx FPGA


Texas Instruments Hardware Derintuvai XDS110ET LaunchPad d evelopment kit debu
404Tikėtina 2026-11-17
66,29 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 5
LP-XDS110ET Debugger Kits XDS110ET
Segger Microcontroller Hardware Derintuvai J-Link PLUS Compact
618Pagal užsakymą
688,26 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
J-Link JTAG/SWD Debuggers / Programmers ARM7/ARM9/ARM11, ARM Cortex A5/A7/A8/A9/A12/A15/A17, ARM Cortex M0/M1/M3/M4/M7/M23/M33, ARM Cortex R4/R5, EFM8, Fusion F1, HiFi1/3/3z/4, Fusion F1, PIC32MX/32MZ, RV32/64, RX110/111/140/210/21A/220/610/621/62G/62N/62T/630/631/63N/63T/660 MCUs 8051, ARM7/ARM9/ARM11, ARM Cortex A5/A7/A8/A9/A12/A15/A17, ARM Cortex M0/M1/M3/M4/M7/M23/M33, ARM Cortex R4/R5, PIC32, RISC-V
Espressif Systems Hardware Derintuvai ESP-Prog-2 is a development and debugging tool launched by Espressif, featuring automatic firmware downloading, drag-and-drop programming, serial communication, and JTAG online debugging capabilities.
1 390Pagal užsakymą
9,89 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Debuggers / Programmers ESP32-S3-MINI-1
CCS Hardware Derintuvai ICD-U80 In-circuit Programmer/Debugger
Dėl vyriausybės nustatytų taisyklių „Mouser“ negali parduoti šio produkto jūsų šalyje.
In-Circuit Debuggers / Programmers PIC MCUs, dsPIC DSCs dsPIC, PIC
NXP Semiconductors Hardware Derintuvai MCU-LINK-MR Debug Probe
757Tikėtina 2027-01-04
19,44 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Debugger Probes
Olimex Ltd. Hardware Derintuvai High Speed 3 in 1 Fast USB ARM JTAG, USB to RS232
247Tikėtina 2026-10-30
55,76 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
JTAG In-Circuit Debuggers / Programmers ARM MCUs ARM
Adafruit Hardware Derintuvai SEGGER J-Link BASE - JTAG/SWD Debugger
3Tikėtina 2027-02-22
668,56 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
JTAG/SWD Debuggers / Programmers ARM7/9/11, ARM Cortex A5/A8/A9/M0/M0+/M1/M3/M4/R4 MCUs ARM7/9/11, ARM Cortex A5/A8/A9/M0/M0+/M1/M3/M4/R4
Digilent Hardware Derintuvai JTAG-SMT2 Surface Mounting Module
19Tikėtina 2026-11-12
50,74 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Programmers Xilinx FPGA
Olimex Ltd. Hardware Derintuvai Vykdymo Laikas 7 Savaičių
101,43 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
JTAG In-Circuit Debuggers / Programmers MSP430F MCUs MSP430
Seeed Studio Hardware Derintuvai Sipeed USB-JTAG/TTL RISC-V Debugger
Dėl vyriausybės nustatytų taisyklių „Mouser“ negali parduoti šio produkto jūsų šalyje.
Sipeed JTAG Debuggers / Programmers STM8, STM32 MCUs RISC-V
Digilent Hardware Derintuvai JTAG-SMT3 Product Kit Ne Sandėlyje Esančių Prekių Pristatymo Laikas 4 Savaičių
55,90 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Programmers Xilinx FPGA
Digilent Hardware Derintuvai JTAG-SMT2 Mounting Module w/o USB
Ne Sandėlyje Esančių Prekių Pristatymo Laikas 4 Savaičių
51,31 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Programming Modules Xilinx FPGA
Nuvoton Hardware Derintuvai Tool for NuMicro Ne Sandėlyje Esančių Prekių Pristatymo Laikas 8 Savaičių
158,76 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Debuggers / Programmers NuMicro MCUs ARM
Microchip Technology Hardware Derintuvai EDGB Isolated Debugger for MCHV-3 Ne Sandėlyje Esančių Prekių Pristatymo Laikas 12 Savaičių
68,50 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Debuggers / Programmers PIC32/SAM MCUs ARM Cortex M0+/M4/M7, PIC32
Texas Instruments Hardware Derintuvai Debugger & Program f or RF Sys-on-Chips Ne Sandėlyje Esančių Prekių Pristatymo Laikas 12 Savaičių
66,29 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 5
CC-DEBUGGER Debuggers / Programmers CC110x, CC112x, CC120x, CC11xL, CC2500, CC2520 8051
Texas Instruments Hardware Derintuvai XDS110 JTAG Debug Probe Ne Sandėlyje Esančių Prekių Pristatymo Laikas 12 Savaičių
176,15 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Maks.: 5
TMDSEMU110-U Debugger Probes 66AK2, AM335x, AM43xx, AM57xx, AM65xx, AMIC1xx, ARM Cortex A/M/R, CC13xx/26xx, CC3x, C2000, C55x, C642x, C645x, C66x, C674x, IWR/AWR14xx, IWR/AWR16xx, IWR68xx, MSP432, PGA97, TCI66x, TDAx ADAS, TM4C12x, UCD3x Devices ARM Cortex A8/A15, ARM Cortex M0+/M3/M4F