Ateniuatoriai – jungtys

Rezultatai: 3 952
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Jungties Type Dažnių diapazonas Didžiausias silpninimas Vardinė dalia Lytis Varža VSWR tolerancija Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Serija Pakavimas
Mini-Circuits Ateniuatoriai – jungtys 4 dB Fixed Attenuator, DC - 6000 MHz, 50?
140Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

1.7 W 50 Ohms 0.3 dB - 45 C + 100 C VAT Bulk
Mini-Circuits Ateniuatoriai – jungtys 15.5 dB Digital Step Attenuator, DC - 4000 MHz, 50ohm
10Tikėtina 2026-10-19
Min.: 1
Daugkart.: 1

ZX76 Tray
Pasternack Ateniuatoriai – jungtys 0 to 82.5 dB Push Button Step Attenuator, BNC Female to BNC Female Rated to 1 Watt Up to 750 MHz
1Tikėtina 2026-10-30
Min.: 1
Daugkart.: 1

RF Variable Attenuators Bulk
Pasternack Ateniuatoriai – jungtys 30 dB Fixed Attenuator, N Male to N Female Aluminum Black Anodized Body Rated to 100 Watts Up to 10 GHz
8Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

N 0 Hz to 10 GHz 30 dB 100 W Male / Female 50 Ohms 1.5:1 - 55 C + 125 C


Radiall Ateniuatoriai – jungtys ATTENUATOR: N 10DB 4GHZ 30W 50ohms panel conduction cooling type
3Tikėtina 2026-09-22
Min.: 1
Daugkart.: 1

N Bulk
Amphenol XMA Ateniuatoriai – jungtys Atten, SMA-m/f, 18GHz, 2W, 10dB
50Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

SMA 10 dB 2 W Male / Female 50 Ohms 1.35:1 + 125 C Bulk
Amphenol / SV Microwave Ateniuatoriai – jungtys SMA Male to Female Attenuator, 18 GHz
75Tikėtina 2026-10-29
Min.: 1
Daugkart.: 1

SMA 18 GHz 3 dB 2 W Male / Female 50 Ohms - 65 C + 165 C SMA Tray
Amphenol / SV Microwave Ateniuatoriai – jungtys SMA Male to Female Attenuator, 18 GHz
41Tikėtina 2026-10-16
Min.: 1
Daugkart.: 1

SMA 18 GHz 20 dB 2 W Male / Female 50 Ohms - 65 C + 165 C SMA Tray
Molex Ateniuatoriai – jungtys SMA
160Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1
SMA 0 Hz to 23 GHz 30 dB 2 W Male / Female 50 Ohms 1.40:1 - 65 C + 125 C 73287
Molex Ateniuatoriai – jungtys SMA
25Tikėtina 2026-09-07
Min.: 1
Daugkart.: 1
N 0 Hz to 18 GHz 20 dB 2 W Male / Female 50 Ohms 1.35:1 - 65 C + 125 C 73287
Crystek Corporation Ateniuatoriai – jungtys DC-1GHz Atten. 10dB BNC 50 Ohm 2 watts
49Tikėtina 2026-09-14
Min.: 1
Daugkart.: 1

BNC 0 Hz to 1 GHz 10 dB 2 W Male / Female 50 Ohms 0.3 dB - 40 C + 85 C Bulk
Amphenol XMA Ateniuatoriai – jungtys Atten, SMA-m/f, 18GHz, 2W, 20dB
25Tikėtina 2026-09-10
Min.: 1
Daugkart.: 1
Ne
SMA 20 dB 2 W Male / Female 50 Ohms 1.35:1 + 125 C Bulk
L-Com Ateniuatoriai – jungtys DC-3GHz 2W RF fixed attenuator 20dB, N-type(M,F)
5Tikėtina 2026-09-11
Min.: 1
Daugkart.: 1

N 0 Hz to 3 GHz 20 dB 2 W Male / Female 50 Ohms 1.2:1 - 55 C + 125 C Passive
L-Com Ateniuatoriai – jungtys DC-6GHz 2W RF fixed attenuator 4dB, N-type(M,F)
5Tikėtina 2026-09-18
Min.: 1
Daugkart.: 1

Passive
L-Com Ateniuatoriai – jungtys DC-18GHz 2W RF fixed attenuator 1dB, SMA(M,F) Stai
1Tikėtina 2026-10-16
Min.: 1
Daugkart.: 1
Passive
L-Com Ateniuatoriai – jungtys DC-18GHz 2W RF fixed attenuator 2dB, SMA(M,F) Stai
1Tikėtina 2026-10-16
Min.: 1
Daugkart.: 1
Passive
L-Com Ateniuatoriai – jungtys DC-18GHz 2W RF fixed attenuator 3dB, SMA(M,F) Stai
1Tikėtina 2026-10-16
Min.: 1
Daugkart.: 1
Passive
L-Com Ateniuatoriai – jungtys DC-3GHz 2W RF fixed attenuator 20dB, SMA(M,F) Hex
8Tikėtina 2026-09-08
Min.: 1
Daugkart.: 1

SMA 0 Hz to 3 GHz 20 dB 2 W Male / Female 50 Ohms 1.15:1 - 55 C + 125 C Passive
Pasternack Ateniuatoriai – jungtys 3 dB Fixed Attenuator, BNC Male to BNC Female Brass Nickel Body Rated to 1 Watt Up to 2 GHz 2Prieinamumas
5Pagal užsakymą
Min.: 1
Daugkart.: 1

BNC 0 Hz to 2 GHz 3 dB 1 W Male / Female 50 Ohms 1.2:1 - 30 C + 70 C
Pasternack Ateniuatoriai – jungtys 20dB DC Bias Attenuator, TNC Male to TNC Female Brass Tri-Metal Body Rated to 2 Watts from 100 MHz to 3 GHz
2Tikėtina 2026-08-28
Min.: 1
Daugkart.: 1

DC Biased Attenuators Bulk
Pasternack Ateniuatoriai – jungtys 40 dB Fixed Attenuator, N Male to N Female Aluminum Black Anodized Body Rated to 150 Watts Up to 10 GHz
1Tikėtina 2026-09-11
Min.: 1
Daugkart.: 1
N 0 Hz to 10 GHz 40 dB 150 W Male / Female 50 Ohms 1.5:1 - 55 C + 125 C
Pasternack Ateniuatoriai – jungtys 40dB RF fixed attenuator 2W, DC to 3GHz, SMA male to female, Stainless Steel
2Tikėtina 2026-10-30
Min.: 1
Daugkart.: 1
RF Fixed Attenuators Bulk
Pasternack Ateniuatoriai – jungtys 6dB RF fixed attenuator 2W, DC to 3GHz, SMA male to female, Stainless Steel
2Tikėtina 2026-09-07
Min.: 1
Daugkart.: 1
RF Fixed Attenuators Bulk
Pasternack Ateniuatoriai – jungtys 20dB RF fixed attenuator 2W, DC to 6GHz, SMA male to female, Stainless Steel
5Tikėtina 2026-09-04
Min.: 1
Daugkart.: 1
RF Fixed Attenuators Bulk
Pasternack Ateniuatoriai – jungtys 30dB RF fixed attenuator 50W, DC to 18GHz, N-type male to N-type female
1Tikėtina 2026-09-15
Min.: 1
Daugkart.: 1
RF Fixed Attenuators Bulk