Solid State Pavaros - SSD

Rezultatai: 2 428
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS ECAD modelis Serija Atminties dydis Gaminys Formos faktorius Configuration Interface Type Palaikomas Rašymas Palaikomas Nuskaitymas Darbinė Maitinimo Įtampa Minimali darbinė temperatūra Didžiausia darbinė temperatūra Matmenys
Innodisk Solid State Pavaros - SSD 64GB M.2 S42 3TE7 22Prieinamumas
829,18 €
761,60 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
M.2 (S42) 3TE7 64 GB M.2 SSDs M.2 2242 3D TLC SATA 520 MB/s 560 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C 42 mm x 22 mm x 1.35 mm


Solidigm Solid State Pavaros - SSD Solidigm D7-P5620 SERIES (1.6TB, 2.5in PCIe 4.0 x4, 3D4, TLC) Generic Single Pack 3Prieinamumas
2 515,53 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
P5620 1.6 TB PCIe SSDs U.2 3D TLC NVMe, PCIe Gen4x4
Innodisk Solid State Pavaros - SSD 256GB M.2 (P30) 3TE7 7Prieinamumas
8 315,90 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
M.2 (P30) 3TE7 256 GB M.2 SSDs M.2 2230 3D TLC PCIe 1350 MB/s 1650 MB/s 3.3 V 0 C + 70 C 30 mm x 22 mm x 2.5 mm
Innodisk Solid State Pavaros - SSD 512GB M.2 (P30) 3TE7 Extended Temp 19Prieinamumas
11 445,81 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
M.2 (P30) 3TE7 512 GB M.2 SSDs M.2 2230 3D TLC PCIe 1350 MB/s 1650 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C 30 mm x 22 mm x 2.5 mm
Swissbit Solid State Pavaros - SSD Industrial BGA PCIe SSD, E2000, 60 GB, 3D TLC Flash, -40C to +85C 9Prieinamumas
30Pagal užsakymą
153,36 €
138,50 €
133,91 €
130,51 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
E2000 60 GB PCIe SSD BGA 3D TLC PCIe Gen 3.1, 4 PCIe Lanes, NVMe 1.3 864 MB/s 1753 MB/s 900 mV, 1.8 V, 3.3 V - 40 C + 85 C 20 mm x 16 mm x 0.8 mm
Swissbit Solid State Pavaros - SSD Industrial BGA PCIe SSD, E2600, 20 GB, 3D PSLC Flash, -40C to +85C 9Prieinamumas
156,51 €
141,34 €
136,65 €
133,18 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
E2600 20 GB PCIe SSD BGA 3D PSLC PCIe Gen 3.1, 4 PCIe Lanes, NVMe 1.3 864 MB/s 1753 MB/s 900 mV, 1.8 V, 3.3 V - 40 C + 85 C 20 mm x 16 mm x 0.8 mm
Swissbit Solid State Pavaros - SSD Industrial M.2 PCIe SSD, N2600, 40 GB, 3D PSLC Flash, -40C to +85C 3Prieinamumas
284,57 €
261,78 €
253,05 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
M.2 2230 40 GB Solid State Drive 3D pSLC PCIe 867 MB/s 1780 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, 2.5", 800GB, 3D NAND (TLC mode), SATA III 7Prieinamumas
2 195,00 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SDT2A 800 GB SATA SSDs 2.5 in 3D TLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 5 V - 40 C + 85 C 100.2 mm x 69.85 mm
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, M.2 module, 1.6TB, 3D NAND (TLC mode), SATA Iil 8Prieinamumas
3 716,97 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SNT2A 1.6 TB M.2 SSDs M.2 3D TLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, SLIM-SATA, 200GB, 3D NAND (TLC mode), SATA III 22Prieinamumas
707,37 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SHT2A 200 GB Half Slim SSDs Half Slim 3D TLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 5 V - 40 C + 85 C 54 mm x 39 mm
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, M.2 module, 256GB, 3D NAND (SLC mode), SATA III 11Prieinamumas
2 054,64 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SNT2A 256 GB M.2 SSDs M.2 SLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, M.2 module, 200GB, 3D NAND (TLC mode), SATA III 31Prieinamumas
707,37 €
649,64 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SNT2A 200 GB M.2 SSDs M.2 3D TLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, M.2 module, 512GB, 3D NAND (SLC mode), SATA III 8Prieinamumas
3 939,99 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SNT2A 512 GB M.2 SSDs M.2 SLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, 2.5", 256GB, 3D NAND (SLC mode), SATA III 8Prieinamumas
2 195,00 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SDT2A 256 GB SATA SSDs 2.5 in SLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 5 V - 40 C + 85 C 100.2 mm x 69.85 mm
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, M.2 module, 800GB, 3D NAND (TLC mode), SATA III 8Prieinamumas
2 054,64 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SNT2A 800 GB M.2 SSDs M.2 3D TLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, 2.5", 1.6TB, 3D NAND (TLC mode), SATA III 5Prieinamumas
3 853,78 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SDT2A 1.6 TB SATA SSDs 2.5 in 3D TLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 5 V - 40 C + 85 C 100.2 mm x 69.85 mm
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, M.2 module, 256GB, 3D NAND (SLC mode), SATA III 16Prieinamumas
2 255,63 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SNT2A 256 GB M.2 SSDs M.2 SLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C
Solidigm Solid State Pavaros - SSD Solidigm SSD D5 P5336 Series (15.36 TB PCIe Gen 4 E1.L-9.5MM) Generic Single Pack 1Prieinamumas
10 490,62 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
P5336 15.36 TB E1.L QLC NVMe, PCIe 3300 MB/s 7000 MB/s
Solidigm Solid State Pavaros - SSD Solidigm SSD D5 P5336 Series (30.72 TB PCIe Gen 4 E1.L-9.5MM) Generic Single Pack 3Prieinamumas
19 775,20 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
P5336 30.72 TB E1.L QLC NVMe, PCIe 3300 MB/s 7000 MB/s
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, 2.5", 64GB, 3D NAND (SLC mode), SATA III 45Prieinamumas
854,07 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SDT2A 64 GB SATA SSDs 2.5 in SLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 5 V - 40 C + 85 C 100.2 mm x 69.85 mm
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, M.2 module, 100GB, 3D NAND (TLC mode), SATA III 32Prieinamumas
481,52 €
442,44 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SNT2A 100 GB M.2 SSDs M.2 3D TLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C
Advantech Solid State Pavaros - SSD SQF M.2 2280 920-D 960G 3D TLC BiCS5 (-4
1Prieinamumas
1 635,59 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
960 GB M.2 SSDs M.2 2280 3D TLC NVMe, PCIe 3000 MB/s 3300 MB/s - 40 C + 85 C 80 mm x 22 mm x 7 mm
Advantech Solid State Pavaros - SSD SQF 2.5" SSD 840-D 960G 3D BiCS5 (-40 85
1Prieinamumas
1 559,64 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
960 GB SATA SSDs 2.5 in 3D TLC SATA III 530 MB/s 550 MB/s - 40 C + 85 C 100 mm x 69.85 mm x 7 mm
Innodisk Solid State Pavaros - SSD 64GB mSATA 3TE7 Extended Temp 147Prieinamumas
767,89 €
705,14 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
mSATA 3TE7 64 GB mSATA SSDs mSATA 3D TLC SATA 520 MB/s 560 MB/s 3.3 V - 40 C + 85 C 50.8 mm x 29.85 mm x 3.7 mm
TDK Solid State Pavaros - SSD Industrial SSD, 2.5", 512GB, 3D NAND (SLC mode), SATA III 4Prieinamumas
3 853,78 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SDT2A 512 GB SATA SSDs 2.5 in SLC ATA / IDE 295 MB/s 345 MB/s 5 V - 40 C + 85 C 100.2 mm x 69.85 mm