Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai

Rezultatai: 644
Pasirinkite Vaizdas Dalies Nr. Gam. Aprašymas Duomenų Lapas Prieinamumas Kainodara (EUR) Filtruokite lentelėje pateiktus rezultatus pagal vieneto kainą, remdamiesi kiekiu. Qty. RoHS Serija Gaminys Core Įrankis skirtas įvertinti Pakavimas
Renesas Electronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Motor evaluation kit for RX74M, Single motor control, Dual port Ethernet, EtherCAT, DSMIF, CAN, HALL sensor, Encoder 4Prieinamumas
559,00 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
RX74M Evaluation Kits RX74M Bulk
Renesas Electronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Motor evaluation kit for RX74N, Single motor control, CAN, HALL sensor, Encoder 3Prieinamumas
503,10 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
RX74N Evaluation Kits RX74N Bulk


Apex Microtechnology Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Evalutation Kit, MP165 2Prieinamumas
777,83 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Ne
Bulk
Parallax Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Parallax Shield Robot w/ Arduino
Dėl vyriausybės nustatytų taisyklių „Mouser“ negali parduoti šio produkto jūsų šalyje.
Western Design Center (WDC) Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai 65xxcelr8r Board w/ W65C816S MCU 2Prieinamumas
3Tikėtina 2026-11-04
69,95 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Development Systems W65C816S MPU W65C816S
Western Design Center (WDC) Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai 65xxcelr8r Board w/ W65C02S 8bit MCU 6Prieinamumas
66,73 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Development Systems W650S2 MPU W650S2
DFRobot Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai M1 Dock AI Development Kit with K210 RISC-V Processor
Produktas prieinamas tik pirminės įrangos gamintojams / elektronikos gamybos įmonėms ir projektavimo srities verslo klientams. Produktas nesiunčiamas klientams į ES arba JK. Norint eksportuoti šį produktą iš Jungtinių Amerikos Valstijų gali prireikti papildomų dokumentų.
6Prieinamumas
40,52 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Development Kits RISC-V K210
ROHM Semiconductor Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai ML62Q1367 ML62Q1000 Capacitive Switch Starter Kit Lapis nX-U16/100 MCU 16-Bit Embedded Evaluation Board 2Prieinamumas
287,48 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
BM14270MUV-LB Starter Kits nX-U16/100 ML62Q1367 Bulk
ROHM Semiconductor Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Reference Board for ML630Q466TB100, testing possible by installing necessary parts and connecting an ARM debugger. 4Prieinamumas
167,70 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Reference Boards Bulk
NXP Semiconductors Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai MC56F80000-EVK 17Prieinamumas
66,51 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Ne
56F80xxx
Lantronix Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Dev Kit For 2500 SOM
Dėl vyriausybės nustatytų taisyklių „Mouser“ negali parduoti šio produkto jūsų šalyje.
Development Kits ARM Cortex A7 APQ8009W Bulk
Renesas Electronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Renesas Solution Starter Kit for RX23W 2Prieinamumas
525,46 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
RX23W Bulk
Advantech Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai AFE-R360, 125H, 4x MIPI (2MP) development kit 4Prieinamumas
4 341,75 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
AFE-R360 Development Kits AFE-360
Advantech Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai AFE-R360, 125H, 4x MIPI (2MP) development kit 4Prieinamumas
3 104,13 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
AFE-R360 Development Kits AFE-360
ADLINK Technology I-Pi LEC-RB5-8G-128G-BW/US
ADLINK Technology Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai I-Pi SMARC Plus Prototype Kit for AIOT and robotics with LEC-RB5-8G-128G-BW-CT, low profile heatsink and i2s WM890 Audio (US 110/220V to 19V Adapter, USB debug cable) 1Prieinamumas
856,16 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Development Kits Kryo 585 LEC-RB5-8G-128G
Analog Devices Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Eval kit (HW & SW) for the ADSP-BF592 Pr
4Prieinamumas
303,94 €
297,21 €
296,34 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
BF592-EZLITE Evaluation Kits Blackfin ADSP-BF592 Bulk
Seeed Studio Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Sipeed Maixduino Kit for RISC-V AI + IoT
Dėl vyriausybės nustatytų taisyklių „Mouser“ negali parduoti šio produkto jūsų šalyje.
Sipeed Development Kits RISC-V MAIX
STMicroelectronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai MCU discovery board for SPC5 Chorus 1M automotive microcontroller 11Prieinamumas
54,78 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Discovery Kits z2 SPC582B60E1 Bulk
STMicroelectronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Discovery Kit for SPC574 K line - with SPC574K72E5 MCU 4Prieinamumas
181,12 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SPC57K-DISCOVERY Discovery Kits MCU SPC574K72E5 Bulk
Renesas Electronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Renesas StarterKit RX130-512KB w/ E2Lite 3Prieinamumas
270,21 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
RX130 Starter Kits RX R5F51308ADFP Bulk
Renesas Electronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Starter Kit RX72T SecureIP Lite, E2Lite 3Prieinamumas
344,34 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
RX72T Starter Kits RX RX72T Bulk
NewAE Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai 87C51 Target for UFO 1Prieinamumas
159,10 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
CW308 Target Boards 80C51 87C51 Bulk
STMicroelectronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Discovery Plus Kit SPC564A MCU BRD 4Prieinamumas
202,36 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
SPC56A-DISCOVERY Discovery Kits e200z4 SPC564A70L7 Bulk
Renesas Electronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai RL78/G1P Fast Prototyping Board 29Prieinamumas
24,60 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
Rl78/G1P Prototype Boards RL78 R5F11ZBAAFP Bulk
Renesas Electronics Kūrimo Plokštės ir Rinkiniai - Kiti Procesoriai Renesas Starter Kit for RX113 w/o E1 2Prieinamumas
290,68 €
Min.: 1
Daugkart.: 1
RX113 Starter Kits RX RX113 Series Bulk