- STM32L162VCT6D
- STMicroelectronics
1:
307Prieinamumas
„Mouser“ Dalies Nr.
511-STM32L162VCT6D
STMicroelectronics
ARM mikrovaldikliai - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M3 MCU 256 Kbytes of Flash 32 MHz CPU, LCD, USB, 2xOp
307Prieinamumas
Peržiūrėti
Pasiūlymas
Min.: 1
Daugkart.: 1
STM32L162VC
SMD/SMT
LQFP-100
ARM Cortex M3
256 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
83 I/O
32 kB
1.65 V
3.6 V
- 40 C
+ 85 C
Tray
ARM mikrovaldikliai - MCU 32B Cortex-M3 LCD 384Kb Flsh 32MHz CPU
- STM32L162VCH6
1:
190Prieinamumas
„Mouser“ Dalies Nr.
511-STM32L162VCH6
190Prieinamumas
Min.: 1
Daugkart.: 1
STM32L162VC
SMD/SMT
LQFP-100
ARM Cortex M3
256 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
83 I/O
32 kB
1.8 V
3.6 V
- 40 C
+ 85 C
Tray
- STM32L162VCH6TR
2 500:
Ne Sandėlyje Esančių Prekių Pristatymo Laikas 20 Savaičių
511-STM32L162VCH6TR
Min.: 2 500
Daugkart.: 2 500
2 500
STM32L162VC
Reel
- STM32L162VCT6
540:
511-STM32L162VCT6
Min.: 540
Daugkart.: 540
STM32L162VC
32 MHz
1.8 V
3.6 V