CSA-RPSM-216-SAFB
TE Connectivity / Linx Technologies
712-CSA-RPSM-216SAFB
CSA-RPSM-216-SAFB
Gam.:
Aprašymas:
RD kabelių rinkiniai CONREVSMA007, CONSMA 005 w/ 8.5" RG-174
ECAD modelis:
Prieinamumas: 464
Turime sandėlyje:
464 Galime išsiųsti iš karto
Gamintojo numatytas pristatymo laikas
Min. 1   Užsakoma po 1
Vieneto kaina:
Plėt. Kaina:
Numatomas Įkainis:
Qty. Vieneto kaina
Plėt. Kaina
2 000 Pasiūlymas
Produkto Požymis Atributo vertė Pasirinkite Požymį
TE Connectivity
Gaminio kategorija: RD kabelių rinkiniai
RoHS:
REACH - SVHC:
SMA
Plug (Male)
Straight
SMA
Jack (Female)
Bulkhead
216 mm (8.504 in)
50 Ohms