RA73F2A412RBTDF
TE Connectivity / Holsworthy
279-RA73F2A412RBTDF
RA73F2A412RBTDF
Gam.:
Aprašymas:
Ploni film Rezistoriai - SMD RA73F 2A 412R 0.1% 1K RL
ECAD modelis:
Prieinamumas: 979
Turime sandėlyje:
979 Galime išsiųsti iš karto
Gamintojo numatytas pristatymo laikas
Didesniam nei 979 kiekiui taikomi minimalaus užsakymo reikalavimai.
Min. 1   Užsakoma po 1
Vieneto kaina:
Plėt. Kaina:
Numatomas Įkainis:
Qty. Vieneto kaina
Plėt. Kaina
Visa Ritė (Užsakoma po 1000)
Produkto Požymis Atributo vertė Pasirinkite Požymį
TE Connectivity
Gaminio kategorija: Ploni film Rezistoriai - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
RA73
412 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.43 mm (0.017 in)
- 55 C
+ 155 C
1 W
100 V
Prekės Ženklas: TE Connectivity / Holsworthy
Gamybos šalis: Not Available
Distribucijos šalis: Not Available
Kilmės šalis: TW
Montavimo stilius: PCB Mount
Gaminys: Precision Resistors Thin Film SMD
Gaminio tipas: Thin Film Resistors
Gamyklinės pakuotės kiekis: 1000
Subkategorija: Resistors
Technologijos: Thin Film
Terminacijos Stilius: SMD/SMT
Tipas: Aluminum Nitride Resistor
Dalies Nr., kitokios klasifikacijos numeriai: 8-2176476-8
Rasta produktų:
Norėdami rodyti panašius produktus, pažymėkite bent vieną langelį
Pasirinkite bent vieną žymimąjį langelį, kad būtų rodomi panašūs šios kategorijos produktai.
Pasirinkti atributai: 0
Kad ši funkcija veiktų, reikia įjungti „JavaScript“.
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
SMD Resistor Solutions
RA73 Al2N3 plonos plėvelės tikslieji rezistoriai
TE Connectivity's / Holsworthy RA73 Aluminum-Nitride (Al2N3) Thin Film Precision Resistors are high stability chip resistors offering a very high power-to-size ratio (up to 1W in a 0805 size). The RA73 resistors offer a Temperature Coefficient of Resistance (TCR) as low as 25ppm/°C and resistance tolerances of 0.1%. Standard values are within the IEC 63 E96 and E24 value grids. The RA73 Aluminum-Nitride Thin Film Precision Resistors feature accurate and uniform physical dimensions that facilitate automatic placement methods.