CRGH0603F412R
TE Connectivity / Holsworthy
279-CRGH0603F412R
CRGH0603F412R
Gam.:
Aprašymas:
Storieji Film Rezistoriai - SMD CRGH0603 1% 412R0.2W
ECAD modelis:
Prieinamumas
Turime sandėlyje:
Ne Sandėlyje Esantys
Gamintojo numatytas pristatymo laikas
13 Savaičių Apytikriai apskaičiuotas gamybos laikas gamykloje.
Min. 5000   Užsakoma po 5000
Vieneto kaina:
Plėt. Kaina:
Numatomas Įkainis:
Qty. Vieneto kaina
Plėt. Kaina
Visa Ritė (Užsakoma po 5000)
Panašūs produktai
Produkto Požymis Atributo vertė Pasirinkite Požymį
TE Connectivity
Gaminio kategorija: Storieji Film Rezistoriai - SMD
RoHS:
Reel
CRGH
412 Ohms
200 mW (1/5 W)
1 %
- 55 C
+ 125 C
50 V
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)