L79L12ABD-R
STMicroelectronics
511-L79L12ABD-R
L79L12ABD-R
Gam.:
Aprašymas:
Linijiniai įtampos reguliatoriai Neg Vltg regulators
Eksploatacijos Laikotarpis:
Nebegaminamas
ECAD modelis:
Šiuo metu „Mouser“ neparduoda šio produkto jūsų regione.
Prieinamumas
Turime sandėlyje:
Produkto Požymis Atributo vertė Pasirinkite Požymį
STMicroelectronics
Gaminio kategorija: Linijiniai įtampos reguliatoriai
Siuntimo apribojimai:
RoHS:
L79L12AB
SMD/SMT
SO
1 Output
Negative
- 12 V
100 mA
Fixed
- 25 V
- 7 V
- 40 C
+ 125 C
Reel
Cut Tape
Prekės Ženklas: STMicroelectronics
Gamybos šalis: Not Available
Distribucijos šalis: Not Available
Kilmės šalis: Not Available
Linijos Reguliavimas: 250 mV
Apkrovos Reguliavimas: 100 mV