HC8LP-R75-R
Eaton Electronics
704-HC8LP-R75-R
HC8LP-R75-R
Gam.:
Aprašymas:
Maitinimo Induktoriai - SMD 0.75uH 24A 4.7mOhms
ECAD modelis:
Prieinamumas
Turime sandėlyje:
Ne Sandėlyje Esantys
Gamintojo numatytas pristatymo laikas
14 Savaičių Apytikriai apskaičiuotas gamybos laikas gamykloje.
Min. 800   Užsakoma po 800
Vieneto kaina:
Plėt. Kaina:
Numatomas Įkainis:
Šis Produktas Siunčiamas NEMOKAMAI
Qty. Vieneto kaina
Plėt. Kaina
Visa Ritė (Užsakoma po 800)
Panašūs produktai
Produkto Požymis Atributo vertė Pasirinkite Požymį
Eaton
Gaminio kategorija: Maitinimo Induktoriai - SMD
RoHS:
High Power Inductor
Unshielded
750 nH
20 %
24 A
4.7 mOhms
Standard
10.4 mm
10.4 mm
3.5 mm