DRA127-R47-R
Eaton Electronics
704-DRA127-R47-R
DRA127-R47-R
Gam.:
Aprašymas:
Maitinimo Induktoriai - SMD 0.47uH 56A 0.0012ohms
ECAD modelis:
Prieinamumas
Turime sandėlyje:
Ne Sandėlyje Esantys
Gamintojo numatytas pristatymo laikas
13 Savaičių Apytikriai apskaičiuotas gamybos laikas gamykloje.
Min. 1   Užsakoma po 1
Vieneto kaina:
Plėt. Kaina:
Numatomas Įkainis:
Pakuotė:
Visa Ritė (Užsakoma po 350)
Qty. Vieneto kaina
Plėt. Kaina
Nukerpama juosta / „MouseReel™“
Visa Ritė (Užsakoma po 350)
Panašūs produktai
Produkto Požymis Atributo vertė Pasirinkite Požymį
Eaton
Gaminio kategorija: Maitinimo Induktoriai - SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
410 nH
20 %
15.9 A
3 mOhms
- 40 C
+ 165 C
Standard
12.5 mm
12.5 mm
8 mm
Ferrite
AEC-Q200
DRA
Reel
Cut Tape
MouseReel
Programa: Automotive
Prekės Ženklas: Eaton Electronics
Core type: Drum
Gamybos šalis: Not Available
Distribucijos šalis: Not Available
Kilmės šalis: PH
Montavimo stilius: PCB Mount
Gaminys: Power Inductors
Gaminio tipas: Power Inductors - SMD
Gamyklinės pakuotės kiekis: 350
Subkategorija: Inductors, Chokes & Coils
Terminacijos Stilius: SMD/SMT
Test Dažnis: 100 kHz
Vieneto Svoris: 1 mg
Rasta produktų:
Norėdami rodyti panašius produktus, pažymėkite bent vieną langelį
Pasirinkite bent vieną žymimąjį langelį, kad būtų rodomi panašūs šios kategorijos produktai.
Pasirinkti atributai: 0
Kad ši funkcija veiktų, reikia įjungti „JavaScript“.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Shielded Power Inductors
DRA Shielded Inductors
5G Applications
DRA Automotive Inductors
Eaton Electronics DRA Automotive Inductors are shielded inductors featuring high power density, high efficiency, and a storage/operating temperature range of -40°C to +165°C. These inductors provide mechanical secure mounting and offer up to 56A with an inductance range from 0.28µH to 1000µH in five sizes. Eaton Electronics DRA Automotive Inductors are ideal for high shock and vibration environments such as automotive under-the-hood / interior / exterior environments, as well as telematics, noise filtering, filter chokes, and converters (DC-DC, buck, boost, forward, resonant).